for å automatisk få tildelt relevante områder i Mine områder.
for å automatisk få tildelt relevante områder i Mine områder.
Trenger du å friske opp kunnskap og kompetanse på dine fagsystemer? Er du kjent med all funksjonalitet som finnes i systemene, og benytter du de mulighetene som finnes?
De aller fleste av oss trenger innimellom både repetisjon og påfyllI av ny kunnskap, for å fullt ut nyttiggjøre oss de mulighetene som ligger i de systemene vi benytter. I våre kurs går vi igjennom viktig funksjonalitet, både det grunnleggende, men og det som er av nyheter og andre nyttige tips.
Kursene som settes opp denne våren er:
-Visma Flyt Barnehage Barnehageopptaket 8.februar
-Visma Flyt Barnehage Min Barnehage 14.februar
-Visma Flyt Barnehage Oppfriskning for systemadministrator 7.mars
-Sikker Sak Barnehage Oppfriskning for systemadministrator 23.mars
-Sikker Sak Barnehage Saksbehandling 28.mars
Kursene holdes av Customer Success Manager, Ingunn Kristiansen og/eller fagkonsulent Brita Bollum Mala. Begge gir opplæring i og råd om bruk av Visma sine systemer for barnehager, og er pr i dag i teamet for planlegging, gjennomføring og oppfølging av barnehageprosjekt i 180 kommuner. Til sammen har Ingunn og Brita mer enn 25 års erfaring fra barnehage, både som styrer og pedagogisk leder.
Du finner nærmere omtale av kursene og mulighet for å melde deg på HER
Benytt anledningen, og meld deg på til kurs!
Copyright © 2023 Visma.com. All rights reserved.