for å automatisk få tildelt relevante områder i Mine områder.
for å automatisk få tildelt relevante områder i Mine områder.
Opplever du problemer med å logge inn i Kreditorweb? Her får du noen tips til hva du kan gjøre dersom du har problemer med å logge inn på KreditorWeb.
Sjekk først om du benytter riktig link når du forsøker å logge inn. Den korrekte linken å bruke er følgende: https://inkasso.visma.com .
Dersom du får opp meldingen på skjermbildet under, trykk på Accept cookies.
Hvis du er usikker på passordet du bruker til å logge inn kan du velge Glemt passord og legge inn brukernavnet ditt for å få tilsendt nytt og midlertidig passord til din e-post.
Hvis du er usikker på brukernavnet du bruker til å logge inn må du kontakte vår kundesupport, se kontaktinformasjon nedenfor.
Det er viktig at du sletter gamle passord du har lagret på nettsiden, disse finner du på en nøkkel helt til høyre på søkefeltet.
Dersom ingen av disse tipsene gjør at du får logget inn, kontakt oss på support.vfs.no@visma.com eller 815 51 845, så skal vi hjelp deg.
Her finner du oppdaterte brukermanualer til Visma Kreditorweb. Bruk den manualen som passer til den måten dere bruker Kreditorweben på. Se beskrivelse under.
PurreInkasso |
Denne brukermanualen er for dere som ikke sender inkassovarsel selv. Dere registrerer faktura via Kreditorweb. |
Inkasso |
Denne brukermanualen er for dere som som sender gyldig inkassovarsel selv og som registrerer faktura via Kreditorweb. |
Visma AutoCollect |
Denne brukermanualen er for dere som bruker Kreditorweb til oppslag for å se historikk på sakene og hente ut rapporter. Dere registrerer ikke saker via Kreditorweb, men sender saker via Visma AutoCollect. |
Copyright © 2019 Visma.com. All rights reserved.