Mijn Communities
Help
Petra Koenders
CHAMPION *

Inzien mutaties wijziging bankrekeningnummer en blokkade bankrekeningnr bij beslag

door Petra Koenders

Een medewerker met een bewindvoering of loonbeslag heeft haar bankrekeningnummer via de YouForce app gewijzigd zonder dat we hiervan op de hoogte waren. Dit ondanks dat wij een blokkade op haar rekening hebben gezet in Beaufort.

 

  1. Waar zie ik dat zij deze mutatie heeft uitgevoerd? Ik zie dit niet terug in HRSS
  2. Hoe kan ik voorkomen dat medewerkers met een beslag of bewindvoering hun rekeningnummer wijzigen via de YF app? 
  3. Hoe zet ik een blokkade in beaufort, want blijkbaar helpt deze rubriek niet die ooit met een E rubriek is gegenereerd om in HRSS alleen zichtbaar te maken dat men het niet mag. 

 

6 ANTWOORDEN 6
Goedgekeurde oplossing
Remco te Ronde
VISMA

door Remco te Ronde

Hoi @Petra Koenders ,

 

Inderdaad @jwollerich was al super vlot met het juiste anwoord op vraag 2 en 3.

 

Wat betreft vraag 1 geldt dat je dit in de reguliere systeemmutaties van HR Core kunt zien. Maar je kunt het ook als volgt zien:

1) Ga naar HR Core

2) Ga naar 'Raadplegen importmutaties API

3) Selecteer aanleverdend proces 'XPN' en rubriekcode 'P01207'

 

Darmee vind je alle wijzigingen van IBAN terug die gedaan zijn via de App.

 

 

Groet,

Remco te Ronde
Petra Koenders
CHAMPION *

Hoi Remco

 

Ik heb vorige keer een blokkade op de rekening gezet van een medewerker middels P05030. Nu geeft de salarisadministratie aan dat deze medewerker toch weer haar bankrekeningnummer heeft gewijzigd en zelfs de blokkade eraf heeft gehaald! Als bij mijzelf test, zie ik met de rubriek P05030 een blokkade op de app staan en kan ik niets . Maar ga ik naar de desktop dan kan ik mijn rekeningnummer wel aanpassen. Hoe is dit mogelijk?? Wat doen we niet goed?

Hoi @Petra Koenders ,

 

Dat is inderdaad niet het verwachte gedrag. Voor de zekerheid net zelf direct getest. Deze medewerker (natuurlijk demo gegevens) heeft ook een loonbeslag.

RemcoteRonde_1-1737038538815.png

 

 

En zowel in de Youforce App als in de desktop is de know ''wijzigen'' niet beschikbaar

RemcoteRonde_0-1737038475610.png

 

Zou jij van jouw voorbeeld een ticket kunnen aanmaken? Dan doorlopen we het verder. Mijn enige suggestie is nu dat jullie wellicht in desktop niet de nieuwe processen gebruiken maar nog een Self Service workflow. Maar dat kijken we graag samen na via een ticket.

Groet,

Remco te Ronde
Petra Koenders
CHAMPION *

Het is nog even wennen met de YF app. 

Dank weer Remco!

 

Met vriendelijke groet Petra

 

 

Goedgekeurde oplossing
jwollerich
CONTRIBUTOR **

door jwollerich

Hoi Petra,

 

Ik reageer even op vraag 2 en vraag 3:

Als er gebruikt gemaakt wordt van rubriek P05030 Loonbeslag dan zou dit niet mogelijk moeten zijn. Zie ook dit Kennisbank artikel:

 

https://community.visma.com/t5/Kennisbank-Youforce-App/Kan-een-medewerker-onder-bewindvoering-zijn-h...

 

Met vriendelijk groet,

Jelmer

Petra Koenders
CHAMPION *

door Petra Koenders

Ja zeker snel gereageerd, Top! Ik heb eindeloos lopen zoeken naar die code bij Support community en handleidingen. 

Ik denk dat ik net niet met de juiste bewoordingen zoek. 

Ik ga dit toepassen. 

Met vriendelijke groet

Petra