om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Goedemiddag collega-klanten,
In onderstaand bericht geeft Visma aan dat de module voor e-mailnotificatie gesloten gaat worden. Uit navragen bij CSM blijkt dit over een half jaar stopgezet te gaan worden.
Youforce Dossier juni 2024 - Visma Community
We zijn bij de Provincie Gelderland actief aan het nadenken welke oplossing het beste is. Hoe gaan jullie dit oplossen?
Ook wij zijn benieuwd!
Ik lees in dit bericht dat de strook per mail al per 1 maart zou stoppen:
Waar gaan we mee stoppen? - Roadmap 2024
@FBB Zorgboog @Alex van Hekezen ,
Weten jullie of er inmiddels al meer bekend is over dit onderwerp?
Wij moeten ook een beslissing gaan nemen over dit onderwerp, en zijn benieuwd hoe andere organisaties dit aanvliegen.
Groet,
Christian
@Christian-B wij hebben nog geen goede oplossing maar hebben voorlopig (net als Bas Menken) gekozen iemand die uit dienst gaat op papieren output te zetten.
Ik sta nog steeds open voor andere suggesties die én niet leiden tot extra werk mbt accounts én beter zijn voor het milieu en de 'portemonnee'
Wij zetten iedereen die uit dienst gaat op papieren output. De stroken/jaaropgaaf gaan dan per post.
Met daarbij het nadeel dat het kan zijn dat iemand in de tussentijd is verhuisd. Dit komt enkele keren voor en dan trekt meestal een oud werknemer zelf wel aan de bel om zijn jaaropgaaf te ontvangen.
We hebben er over nagedacht om iedereen die uitdienst gaat een @onyouforce account te geven maar dat vinden we veel te veel administratie. Plus het feit dat er veel maanden tussen uidienst en de jaaropgaaf kunnen zitten, waardoor ze bijvoorbeeld alweer van telefoon zijn gewisseld voor de Ping ID.
@Alex van Hekezen ook wij (zorginstelling) zijn nog op zoek naar een werkbaar alternatief. Ik heb onlangs ook nog gereageerd op Youforce Dossier juni 2024 - Visma Community en toegelicht dat ik niet erg blij wordt van dit besluit. Ik ben dan ook benieuwd of en welke oplossingen er in het land verzonnen worden (maar hoop eigenlijk dat Visma dit besluit terug zal gaan draaien😉)
Gezien de AVG-zorgen betwijfel ik dat het terug gedraaid gaat worden, helaas.
Copyright 2019 Visma Community. All right reserved.