Mijn Communities
Help
Alex van Hekezen
CONTRIBUTOR ***

Toekomstmutaties; wat is de maximum termijn van PY/PZ-rubrieken?

door Alex van Hekezen

Goedemorgen allen,

 

Wij willen meer gebruik gaan maken van PY en PZ rubrieken/toekomstmutaties, nu staat ons alleen iets bij dat een toekomstmutatie/datum maximaal 60 of 61 dagen in de toekomst mag liggen. Als ik daarentegen het test in onze sandbox, lijkt het erop dat het ook meer dan een jaar de toekomst in kan.

Toekomstmutatie in HR Core SBX.PNG

De toekomstmutatie staat geregistreerd in HR Core

Toekomstmutatie in Self Service SBX.PNG

  Hier voegen we de toekomstmutatie in

 

Is er een maximum termijn in de toekomst van PY en PZ rubrieken? Of kunnen we inderdaad een datum een jaar+ in de toekomst zetten?

 

Ik heb de community en 4me afgestruind en hier niks over gevonden, mocht er wel een kennisartikel hierover zijn zie ik het ook graag!

3 ANTWOORDEN 3
Han Niesten
CONTRIBUTOR ***

door Han Niesten

Dag @Fvdzanden : Toevallig zijn wij ook met dit onderwerp bezig. Wat betekent deze tekst nu eigenlijk? Kunnen we in SelfService geen mutaties verwerken met een ingangsdatum meer dan 62 dagen in de toekomst? Of kan dit wel, maar kunnen we in Beaufort de indirecte toekomst mutaties niet verder dan 62 dagen verder verwerken?

Ik wil dit graag precies weten omdat er een discussie is tussen de salarisadministratie en de roosterplanners; de sa wil toekomst-mutaties die in SelfService staan niet verwerken indien deze een ingangsdatum verder dan 60 dagen hebben. En de roosterplanners willen uiteraard dat overplaatsingen/functiewijzigingen en dergelijke wel z.s.m. verwerkt worden, omdat ze soms een kwartaal vooruit plannen.
Hopelijk kan jij ons uitsluitsel geven.

Alvast dank. Groet, Han

Fvdzanden
VISMA

door Fvdzanden

Beste Han,

Het heeft betrekking op HR Core Beaufort, daar kun je geen indirecte toekomst mutaties verwerken die verder dan 62 dagen in de toekomst liggen.

Goedgekeurde oplossing
Fvdzanden
VISMA

door Fvdzanden

Beste Alex,

 

Jouw opmerking "nu staat ons alleen iets bij dat een toekomstmutatie/datum maximaal 60 of 61 dagen in de toekomst mag liggen." heeft te maken met het proces het verwerken van de indirecte mutaties in HR Core Beaufort. Als je in dat venster de Help activeert zie je deze tekst "Geef in het veld 'Ingangsdatum tot en met' de ingangsdatum op van de indirecte mutaties die verwerkt moeten worden. Omdat u na een aanlevering wellicht indirect wilt gaan muteren voor de volgende salarisperiode en deze indirecte mutatie ook meteen wilt gaan verwerken, kunt u een ingangsdatum invullen die maximaal 62 dagen na de systeemdatum ligt. "

 

Mvg,
Frans