om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Wij hebben onlangs de workflow in dienst in gebruik genomen. een teammanager start deze workflow op in SelfService en via een taak maken wij hiermee een vacature aan in Easycruit. Nu lopen we er tegen aan dat er op een workflow slechts 1 kandidaat kan worden aangenomen. M.a.w. als je meer kandidaten op 1 vacature wilt aannemen moet je per kandidaat een workflow hebben. (en aparte vacatures aannmaken.) Ik ben benieuwd hoe andere organisaties hiermee omgaan?
Bij ons start de manager de workflow 'Vacature aanvragen' op in Selfservice. Bij de vacature kun je aangeven om hoeveel medewerkers het gaat ('aantal te werven medewerkers'). Dan kun je twee of drie medewerkers aannemen op dezelfde vacature via de workflow die bij ons 'Nieuwe medewerker' heet. Als het aantal medewerker toch afwijkt van het aantal dat op de vacature staat, dan kun je dat bij de vacature ophogen om nog een extra kandidaat te kunnen aannemen.
Daarmee heb je wel per kandidaat een workflow voor het aannemen, maar de manager heeft voor het openen van de vacature voor meer posities maar één workflow op te starten.
Copyright 2019 Visma Community. All right reserved.