om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Staat een koppeling tussen Visma Severa en Visma Eaccounting nog in de planning?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Beste gebruiker,
Het is al enige tijd mogelijk om Visma Severa met eAccounting te koppelen met Deze koppeling dient wel door één van onze partners tot stand te worden gebracht.
Wil je een koppeling tot stand laten brengen, dan kan ik jou eventueel laten terugbellen door een collega, die dit verzoek dan verder oppakt. Ik hoor het graag van je.
Beste Mayron,
De koppeling is mij bekend, daarmee worden de factureringsgegevens overgezet van Severa naar Eaccounting en wordt er ook gefactureerd vanuit Eaccounting. Ik bedoelde of er nog een koppeling komt waarbij de verkoopfacturen gemaakt in Severa, automatisch geboekt worden in Eaccouting.
mvg
Rinse
Beste Rinse,
Op korte termijn zal er niets veranderen aan de manier waarop de koppeling tussen Visma Severa en Visma eAccounting werkt. Wel zal worden bekeken hoe de koppeling kan worden geoptimaliseerd. Op welke manier dit zal gebeuren, is helaas nog niet bepaald.
Ik hoop je dat je voor nu voldoende weet.
Met vriendelijke groet,
Mayron Beudeker
Visma Software BV
HJE Wenckebachweg 200
1096 AS Amsterdam
Tel: 020-355 29 99
Copyright 2021 Visma Community. All right reserved.