Eva Kalniņa
CHAMPION *

Algas nodokļu grāmatiņa-apgādājamie

autors Eva Kalniņa

Sveicināti!

 

Man radās jautājums, vadot darbiniekiem no EDS apgādājamos. Ne vienmēr sākuma datums ar kuru ir apgādībā ir bērna dzimšanas datums (jau skatījos un pārbaudīju tiem, kuriem man ir zināmi dzimšanas datumi). Tad man stājas darbā darbinieks un ir iesniedzis nodokļu grāmatiņu, ir apgādājamie. Es vadu šos apgādājamos zem ģimenes locekļiem ar ķeksi par pagādājamo, bet programma neļauj saglabāt, kamēr neesmu ievadījusi dzimšanas datumu, lai gan to pēc likuma nevaru jautāt darbiniekam (kamēr darbinieks nenāk ar iesniegumu par papildatvaļinājumu). Varbūt man nav pareiza vadīšanas pieeja? Lai gan neesmu mēģinājusi importēt šos datus vēl no EDS.

4 ATBILDES 4

autors Anita Barbane (Atjaunots ‎26-04-2021 10:07 autors Anita Barbane VISMA )

@Eva Kalniņa lai piemērotu atvieglojumus par bērniem rēķinot IIN, nav jāveido ģimenes locekļa kartīte. Apgādājamo skaitu norāda personas kartītes sadaļā "IIN informācija". Ja darbinieks grib izmantot papildatvaļinājumu par bērniem, tad darbiniekam ir jāsniedz ziņas par bērna dzimšanas datumu, lai varētu pārliecināties, ka papildatvaļinājums pienākas. Neiesniedzot ziņas, darbinieks nevarēs izmantot papildatvaļinājumu. Un šajā gadījumā tiek veidota ģimenes locekļa kartīte, lai programma automātiski varētu izrēķināt papildatvaļinājumu dienu skaitu.

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Vienkārši zem ģimenes locekļiem arī ir ķeksis kur ka šis bērns ir apgādībā un termiņš, tādēļ tā jautāju. Tad turpmāk neķeksēšu, jo biju domājusi, ka tad, ja kādu iemeslu dēļ palaiž garām EDS, tad tur automātiski nerēķinās apgādājamo ja būs beidzies termiņš. Paldies par informāciju.

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

"zem ģimenes locekļiem arī ir ķeksis kur ka šis bērns ir apgādībā un termiņš" - tas ir saistībā ar ieturējuma kontroli.

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Tad viss skaidrs! Paldies!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām