Eva Kalniņa
CHAMPION *

Amata maiņa

autors Eva Kalniņa

Labdien!

 

Esmu jauna personāla speciāliste un nav lielas pieredzes darbā ar Horizon. Esmu pieslēgusies ar kolēģes profilu.

Man notiek darbinieku rotācija ar 01.08. darbinieki maina savu amata vietu - pakāpjas pa "karjeras kāpnēm". Vienu darbinieku veiksmīgi pārcēlu jaunajā amatā. Bet nākamo darbinieci, kuru pārceļu amatā, rodas problēmas - Vadot informāciju pārcelšanas rīkojumā, sadaļā "Lauki" pie amatu vietas nerāda vakanto amatu (to vakanci, kura atbrīvojas pirmās darbinieces pārcelšanas rezultātā). 

Kādas varētu būt manas kļūdas?

 

7 ATBILDES 7
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Tad tur arī ir problēma. Vai iepriekšējais darbinieks ir korekti atbrīvots? 

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Man bija viena darbiniece jāatbrīvo, otra jāpārceļ uz viņas amata vietu un trešo es nevaru pārcelt uz otro, jo neparādās vakantā otrās darbinieces vieta.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Ja otrā darbiniece ir korekti pārcelta, tad problēmām nevajadzētu rasties. Vai amata vietu aizpildītības atskaitē šī amata vieta vēl joprojām ir piesaistīta kādam no darbiniekiem?

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Labdien!

 

Vai drīkst dzēst ievadīto rīkojumu un amata vietu ierakstus (par amata maiņu), lai atkārtoti veiktu darbinieku pārcelšanu?

Accepted solution
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Šāda veida rīkojumiem nav tieša sasaiste ar to izpildes laikā ģenerētajiem dokumentiem (sīkāk par to var lasīt šeit. ) Attiecīgi, dzēst var, bet ļoti uzmanīgi, papildus jādzēš, jālabo visi izpildes rezultātā labotie dokumenti.

 

Daudz kvalitatīvāku konsultāciju varētu veikt, ja izdotos paskatīties uz datiem. Attiecīgi, ja esiet Visma klients, varbūt variet uzrakstīt šo problēmu uz support.horizon@visma.com un mēs to varētu risināt jau tālāk konsultācijas ietvaros?

 

Ja esiet Visma partnera klients, tad variet jautāt atbalstu partnerim.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Labdien! Vai atverot amata vietu aizpildītības atskaiti, šī amata vieta ir vakanta uz 01.08.2021.?

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Labdien!

Nē, diemžēl neparādās kā vakanta, arī uz 02.08. neparādās.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām