atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
AndisN
CHAMPION **

Apsaimniekošana. Kā panākt, lai Horizon slēdz aprēķina metodes ar līguma slēgšanas datumu?

autors AndisN

Ievadot dzīvokļa līguma Faktisko beigu datumu, Horizon pārjautā, vai slēgt arī pakalpojumu aprēķinu metodes un ūdens skaitītājus ar šo pašu datumu. Piekrītot tam, lietotājs pieņem, programma slēdz visas aprēķinu metodes un ūdens skaitītājus, jo sākot ar nākošo datumu, konkrētajam dzīvoklim stājas spēkā tās pašas aprēķinu metodes un tie paši ūdens skaitītāji. Diemžēl, Horizon pēc saviem ieskatiem un bez brīdinājuma, neaktīvajam līgumam atstāj spēkā gan kādu no Aprēķina metodēm, gan ūdens skaitītājus. Ja lietotājs to nav ievērojis, tad rodas paradoksāla situācija, kad viens un tas pats ūdens skaitītājs ilgstoši ir spēkā gan vecajam, neaktīvajam līgumam, gan jaunajam, aktīvajam. Reģistrējot rādījumus šim ūdens skaitītājam, šis rādījums un daudzums vienlaicīgi piefiksējas abos līgumus, pie kam, patvaļīgi izveido skaitītāja Stadiju "Aprēķinā", lai gan šajā mēnesī aprēķini vēl nav veikti, līdz ar to, šo stadiju nav iespējams labot. Kā novērst šo kļūdu, un panākt, lai turpmāk tādas neatkārtotos? Pielikumā attēls. Paldies!

attels.png

2 ATBILDES 2
Accepted solution
Aldis_PC_Konsultants
CHAMPION ***

autors Aldis_PC_Konsultants

Slēdzot līgumu Horizon bija pareizi noslēdzis visas aprēķina metodes un skaitītājus.

Kļūda bija marta mēnesī pievienojot kontroles metodi ūdens starpību aprēķinam, kuru pievienojot no 01.02. datuma tā palika nenoslēgta.

Lai šādas situācijas neatkārtotos nākotnē, pievienojot aprēķina metodi ir jākontrolē arī līgumu spēkā līdz datumi.

Šajā gadījumā nav programmas, bet metodikas kļūda. Detalizētākus paskaidrojumus sniegšu klātienes vizītē.

autors Mija Zaļūksne
Sveicināti!

Šobrīd mūsu eksperti atrodas svētku brīvdienās, līdz ar to, atbildēsim, atgriežoties no tām, ja kāds cits lietotājs vēl nebūs varējis palīdzēt.

Lai arī Jums jauka atpūta 🙂