atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Zakis19
CONTRIBUTOR *

Atlīdzības atskaite (AUS) saskaņā ar MK 662 14.pielikumu

autors Zakis19

Labdien ! 

Lūdzu komentējiet kā mainīt amata datus : darbinieks ar 01.11.2020. no tehniskā personāla tiek pārcelts amatā par pedagoģisko personālu.  Amata datos ķeksītis, ka darbinieks nepiedalīsies AUS atskaitē tiek izņemts. Tātad teorētiski šī darbinieka amata dati netiks eksportēti uz valsts Kanceleju. Esam it kā visu izdarījušas un konsultējušās ar savu konsultantu, bet visu laiku eksportējas tie dati nepareizi, ir arī norādīts, pa persona ir tehniskais personāls.

Kur varētu būt vaina ? Darbinieks jau strādā sen, tikai mainās amats, ARF un tas, ka viņš vairs nepiedalās AUS atskaites eksportā.... 

Ar cieņu, Inese

 

 

1 ATBILDĒT 1
LindaL
VISMA

autors LindaL

Labdien!

Ja dati par darbinieku vairs nav jānodod Valsts kancelejai saskaņā ar MK 662 14.pielikumu, tad no aktīvajām Tiesiskajām attiecībām ir jāizņem atzīme pie "14.pielikumā piedalās".

 

Ja Personas amata datos, kas spēkā no 01.11.2020., netiek ievadīts Izmaiņu iemesls, bet Tiesiskajās attiecībās atzīme par piedalīšanos 14.pielikumā paliek, tad eksportā tiks iekļauti tie amata dati, kuri bija spēkā līdz 01.11.2020.