atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Gita Kalniņa
CONTRIBUTOR **

Atskaišu izdruka

autors Gita Kalniņa (Atjaunots ‎03-01-2019 12:25 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Labdien!

 

 Vai ir iespējams izveidot atskaiti par algu aprēķinu pa struktūrvienībām un arī pa finansēšanas posteņiem (gada ietvaros)? Man ir nepieciešama atskaite, kur parādītos, cik daudz konkrētai stuktūrvienībai ir maksāts un no kāda finansēšanas posteņa.

 Algu kopsavilkumos piedāvā sadalījumu par struktūrvienībām, bet tajā pašā laikā, tiek saskaitīta pamatslodze ar papildslodzi kopā (katram savs fin.postenis)

 

Paldies!

4 ATBILDES 4
Nataša
VISMA

autors Nataša (Atjaunots ‎14-12-2018 10:07 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Sveiki!

 

Jā, ir iespējams. Ir jāveido Atskaišu redaktorā izdruka, pievienojot nepieciešampos papildlaukus, kā piemēram, finansējuma postenis. Ja ir nepieciešama palīdzība pie izdrukas veidošanas vislabāk iesakām sazināties ar Jūsu konsultantu.

autors Mija Zaļūksne

Labdien, @Gita Kalniņa!

 

Vai @AndrejsK atbilde Jums palīdzēja atrisināt vajadzību?

 

Jauku dienu vēlot,

Mija

Gita Kalniņa
CONTRIBUTOR **

autors Gita Kalniņa

Labdien!

 

Paldies, daļēji.

Atlasīt ar sadalījumu ir iespējams, bet ja tiek maksāta piemaksa  pamatslodzes adm. struktūrvienībai no cita fin. posteņa, neuzrāda DD summu, līdz ar to nevar iegūt kopsummas.

 

Ar cieņu,

Gita

Accepted solution
AndrejsK
CHAMPION *

autors AndrejsK

Atskaitē Algas "Kopsavilkums pa kontētajām summām" detaļu rindā jāpievieno papildus lauki Debeta struktūrvienība,Postenis.PNG Debeta Finansējuma postenis, Debeta Izmaksu postenis un/vai cita kontējuma dimensija.