atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
_Elita_
CONTRIBUTOR **

Atvaļinājuma naudas izmaksa un darba laika uzskaites tabele.

autors _Elita_

Labdien !

Darbinieks no 20.-27.10. iet atvaļinājumā un vēlas izņemt nopelnīto algu + atv.naudu pirms atvaļinājuma. Aprēķinot atvaļinājuma naudu un algu pirms atvaļinājuma ir jāaizpilda tabele. Ja aizpildu par visu mēnesi, tad aprēķina algu jau arī par 27. un 28.10., kas vēl būs  jāstrādā. Ja ievadu tabelē atvaļinājuma  beigu datumu 27.10., tad nesaprotu, kā varēšu aizpildīt tabeli par atlikušo mēnesi. Jo tai tabelei pēc apstiprināšanas, datumus vairs neļauj mainīt, šie lauciņi ir pelēki. Vai mēneša beigās ir jāaizpilda no jauna  cita tabele kopā ar pārējiem darbiniekiem, tad sanāks divas par oktobri ? 

Paldies !

4 ATBILDES 4
VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Divas tabeles diezgan apgrūtinoši (vieglāk kā excel, protams) Sevišķi vasaras mēnešos un ja daudz darbinieku šādi atvaļinājumi kas ''iekrīt'' viena mēneša ietvaros var būt daudz. Pārejošiem atvaļinājumiem uz nākošo mēnesi neko papildus nevajag, bet tā ir cita situācija.

Accepted solution
Ludmila_M_
CONTRIBUTOR ***

autors Ludmila_M_

Jā, esmu gatavojusi divas tabeles par mēnesi.

Accepted solution
VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Sanāk, ka jāprēķina daļēji manuāli (excel) panemot atvaļinājuma naudu no programma aprēķinātā + alga lidz 19.10. Tad jaizveido avansa maksājums.

P.S. Gan jau ir standarta risinājums, bet mēs atvaļinājumu pieliekam algai ar darbinieku piekrīšanu, bet pēc DL jāmaksā pirms. 

_Elita_
CONTRIBUTOR **

autors _Elita_

Šeit ir tieši tas gadījums, kad darbinieks grib saņemt visu naudu aizejot atvaļinājumā, nesagaidot algas dienu. Viņam ir tiesības pēc DL. Gan jau, ka ir kāds risinājums, nebija līdz šim šādas situācijas.