atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Sergejs_Kravcenko
CONTRIBUTOR ***

Automātiskā Web lietotāja izveidošana un sinhronizācija ar HOP ar moduļu pieškiršanas iespēju.

autors Sergejs_Kravcenko

Labdien! 

 

Vai pastāv iespēja, veidojot jaunu Personas kartīti automātiski izveidot šīm lietotājam Web Lietotāju un sinhronizēt to ar HOP ar visiem nepeiciešamiem moduļiem?

 

Problēma: katru reizi ar manuālo darbību ir jāveido web lietotājs un jāuzliek ""ķeksis" sihronizācija ar HOP. Ka arī nevar saprast pēc kāda laika intervala notiek sinhronizācija. Kur var uzstādīt so parametru?

 

Automātiski veidojot HOP lietotāju, būtu labi izvēlēties Login custom formātu (piem. Vārda pirmais burts + Uzvārds ar latiņu burtiem utml.)

 

Iepriekš pateicos par atbildi,

 

 

 

 

11 ATBILDES 11
AndrejsK
CHAMPION *

autors AndrejsK

Web lietotājus no jaunām personas kartītēm var izveidot ar Automātisko darbu. Izpildāmā objekta klase "Aktivizēt/izveidot WEB lietotājus".

HoP lietotāja konts izveidojas automātiski, kad lietotājs pirmo reizi pieslēdzas HoP.  Lai automātiski piešķirtu pieejas tiesības moduļiem, administrators Sadaļā licences pārvaldība piešķiramajiem moduļiem ieslēdz opciju "Automātiski piešķirt moduli jaunam lietotājam   

Sergejs_Kravcenko
CONTRIBUTOR ***

autors Sergejs_Kravcenko

Labdien!

 

Gribējam precizēt:

1. Web lietotājus no jaunām personas kartītēm var izveidot ar Automātisko darbu. Izpildāmā objekta klase "Aktivizēt/izveidot WEB lietotājus".

 

Jautājums: Minētā objekta klasē nav iespejas izvēlēties "Pieejas vārda šablons" - V.Uzvārds (nevar rediģēt)

 

2.  HoP lietotāja konts izveidojas automātiski, kad lietotājs pirmo reizi pieslēdzas HoP.  Lai automātiski piešķirtu pieejas tiesības moduļiem, administrators Sadaļā licences pārvaldība piešķiramajiem moduļiem ieslēdz opciju "Automātiski piešķirt moduli jaunam lietotājam   

 

Jautājums: licences tiek piešķirtas automātiski, bet lai HOP lietotāja konts izveidojas automātiski vai ir nepieciešams veikt darbību pirmajā punktā? Vai darbinikes var ievadīt HOPā savu izvēlēto login (kādu viņš grib) pirmo reizi pieslēdzās? 

AndrejsK
CHAMPION *

autors AndrejsK

1.  Versijā, ko es lietoju (325), logins izveidojas pēc iebūvēta šablona.

2. Lai veidotos HoP logins Ir jāizpilda 1.punkts. Versijā, ko es lietoju (Hawkfish), lietotājs loginu mainīt nevar. Es lietoju autorizāciju ar domēna lietotāju un tad nav vajadzības pēc īpaša login.      

Accepted solution
Sergejs_Kravcenko
CONTRIBUTOR ***

autors Sergejs_Kravcenko

OK! Sanāk, ka process ir daļēji automatizēts... Ko es domāju -  ka sistēmā ir jābūt iespējai automātiski veidot HOP lietotāju (piem. ievadot jauno darbinieku , iezīmējot ar ķeksīti un pēc izvēlētā login).

 

Tagad sapratu procesu, bet mani interesē pilnīgi automātiskā lietotāja sinhronizācija ar HOP pēc darbinieka kartītes izveidošanas.

 

 

Nu faktiski jau process ir pilnībā automatizēts. Vairāk informācijas var arī vēl atrast šeit: https://community.visma.com/t5/Zinasanu-baze/WEB-lietotaju-parvaldiba-530-v/ta-p/188608 

Vienīgi, ja konkrētam lietotājam gribam piešķirt kādu īpašu HoP moduļu kombināciju, tad ir vēl jādodas uz HoP lietotāju pārvaldību. Vēl domājam, vai un kā varētu labāk varētu apstrādāt šādas situācijas.

Sergejs_Kravcenko
CONTRIBUTOR ***

Labdien,

 

Paldies par skaidrojumu. Bet automatizēt mēs tp nevaram, jo jums nav login šablons V.Uzvards (ko izmanto mūsu kompānijā). Es redzēju komentarus, ka citi Horizon lietotāji jau interesējās par login šablona rediģēšanu.

 

Ka arī, Jūs varat apstiprināt :

  1. Ka izveidojot jauno personas kartīti mums nav katru reizi javeic darbība - Izveidot jauno WEB lietotāju?
  2. Vai būs iespēja izvēlēties savu (custom) LOGIN Web lietotājam?
Accepted solution
Artūrs Ernštreits
VISMA

iespēju pašiem veidot šablonus nav, jo tas atkal lieki palielinātu sistēmas kompleksitāti. Tāpēc iestrādājam biežāk dzirdētos variantus - vards.uzvards; vardsuzvards, epasts. Bet jā  - V.Uzvards tiešām šobrīd nav. 

Sergejs_Kravcenko
CONTRIBUTOR ***

Paldies par atbildi!

 

Vai var iekļaut arī šablonā - V.Uzvārds ? Būtu ļoti labi... tad mēs varētu automātiski veidot jaunos lietotājus HOPa, jo manuālais darbs mūsu laikos ir laika izšķērdēšana

 

Iepriekš pateicos

Sergejs_Kravcenko
CONTRIBUTOR ***

Vai kāds var atbildēt uz manu jautājumu no pēdējā komentārā ?

 

"Vai var iekļaut arī šablonā - V.Uzvārds ?"

Accepted solution
Mija Zaļūksne
VISMA

@Sergejs_Kravcenko Šis ierosinājums ir nodots izstrādes komandai. Centīsimies izmaiņas realizēt kādā no turpmākajām versijām.

Accepted solution
Sergejs_Kravcenko
CONTRIBUTOR ***

@Mija Zaļūksne  milzīgs Jums Paldies! 🙂