IndraS
CONTRIBUTOR ***

Brexit _Horizon vadlīnijas_ Apvienotā Karaliste Ziemeļīrija_Klientu kartiņas_VAT Nr_Darījumi_VID dek

autors IndraS

Labdien,

Vai ir piejami Brexit izmaiņu ieteikumi  Horizon lietošanā?

Kā pareizi būtu jāturpina pēc Brexit lietot Horizon:

1. Vai ir jāveic Izmaiņas Klientu kartiņās līdzšinējiem Apvienotās Karalistes Debitoriem/ Kreditoriem, piem PVN kategorija, PVN maksātāja numurs?

2. Vai ir jāveic Izmaiņas Klientu kartiņās līdzšinējiem Ziemeļīrijas Debitoriem/ Kreditoriem, piem PVN kategorija, PVN maksātāja numurs?

3. Vai jāveido jaunas klientu kartiņas ar Apvienotās Karalistes un Ziemeļīrijas Debitoriem/ Kreditoriem?

4. Dokumentos darījuma vietu norādīšana Apvienotās Karalistes un Ziemeļīrijas  Debitoriem/ Kreditoriem?

5.PVN deklarāciju aprakstu labošana, kādas izmaiņas jāveic, lai korekti tiku deklarēti darījumi ?

 

3 ATBILDES 3
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @IndraS ,

 

No 01.01.2021. darījumi ar Apvienoto Karalisti jānoformē tāpat kā ar jebkuru citu trešo valsti.

 

Vai darījuma partneriem mainās reģistrācijas numuri? Domāju, ka nav nepieciešams veidot jaunas klientu kartītes, esošajās var labot tos datus, kas mainās, un vēsturi informatīvi pierakstīt piezīmēs. Tad saglabājas arī viss apgrozījums uz kartīti un nav atlikumi jāpārnes. Jo faktiski jau klients ir tas pats.

 

Jaunajiem dokumentiem jāpievērš uzmanība, lai darījuma vieta ir "Ārpus ES", te varētu būt dažādas konfigurācijas - vai tā noklusēti dokumentā ielikta vai no klienta valsts aizpildās.

Te tad jāapskatās, kāda darījuma vieta ir norādīta valstij "Lielbritānija" (Pamatdati - Klienti - Valstis)

Tāpat arī grāmatojumiem jābūt tādiem, ka līdz šim dokumentos ar trešajām valstīm.

 

Attiecībā uz PVN deklarācijas aprakstu - ja iepriekš ir bijuši ārpus ES darījumi, tad šīm situācijām/grāmatojumiem vajadzētu būt jau aprakstītiem. Ja nav, tad jāveic papildinājumi (droši vien vislabāk sazinoties ar savu apkalpotāju).

 

Par uzņēmuma EORI numuriem - ES iekšienē, kā saprotu, tas ir tas pats reģistrācijas numurs, kas reģistrēts arī muitas sistēmā. Tiem numuriem, ko izsniedz AK un Ziemeļīrija, speciāli lauki nav paredzēts. Attiecīgi jāatrod kādi citi 2 brīvi lauki uzņēmuma kartītē, un tie jālieto izdrukās.

Te varētu izmantot Uzņēmuma kartītes īpašības, bet šobrīd pavadzīmes izdrukā tie nav pieejami.

 

IndraS
CONTRIBUTOR ***

autors IndraS

Klientu īpašibas nav pieejmas izdrukās. Tirdzniecība ar Apvienoto  Karalisti (AK) notiek/ notiks  ar Eirpoas Savienību.  Jaunie numuri t.i  AK izsniegtie EORI Nr., kas ir atšķirīgi no ES EORI Nr. ir jālieto dokumentu noformēšanai. Tad varbūt tomēr prātīgāk ir VISMAi domāt par klientu kartiņas pamatdatu lauku paildināšanu Klientu kartiņa lappusē _Reģistrs. 

IndraS
CONTRIBUTOR ***

autors IndraS

plus jautājums  kā  racionālāk pārvaldīt uzņēmuma datus :

1. Kur vajadzētu fiksēt uzņēmumam piešķirto EORI NR. priekš ES darījumiem?

2. Kur vajadzētu fiksēt uzņēmumam piešķirto EORI NR. priekš Apvienotās Karalistes un Ziemeļīrijas  darījumiem?

Līdz šim tas bija viens un bija Sistēma_Uzņēmums_lappuse Reģistrs.

Kā tagad nodrošināt efektīvi pareizu izdruku veidošanu  ar korektiem uzņēmuma datiem darījumos ar AK  (UK) un Ziemeļīriju?

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām