GatisS
CONTRIBUTOR *

Budžeta ievade un labošana

autors GatisS (Atjaunots ‎18-06-2019 12:40 autors GatisS )

Labdien!

Interesē kā caur REST ievadīt sākotnējo budžetu un veikt tā labojumus. Caur Horizon Ir budžeta saraksts, kur paņem labot un tad var pievienot rindas vai labot. Vai ši rindas ir pieejams arī REST?

 

Mēģinu atrast /rest/TdmFTamesSumSL/query, bet man neizdodas iegūt piemēram par 2020 gadu vai par 2016 gadu. Piemeram pielikot NODAT gt 2016-01-01, nav nekāds rezultāts, atgriež "Budžeta kopsavilkums no 01.01.2019. līdz 31.12.2019."

 

Kā es varu atlasīt budžeta vērtības un kā es varu tās labot vai pievienot caur REST?

 

Tad ir resurs /rest/TsarFBudzGRoz/query, kur ir grozījumi, bet šeit es neredzu summas kas ir redzamas Horizon.

7 ATBILDES 7
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

Budžeta saraksts ir pieejams REST.

Budžeta saraksta klase ir TdmBudzetSL. Un budžeta objektiem - TdmBudzetBL.

Taču nav programmā veikta pilnīga datu apmaiņas pārbaude tieši par budžeta sākotnējo summu un labojumu ievadi caur REST.

GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Šos es zinu. Es varu nolasīt budzēta nosaukumu, kodu utt.

Man nepieciešama paša budžeta skaitliskā vērtība.

 

Izmantoju TdmFTamesSumSL, bet visu laiku atgriež "Budžeta kopsavilkums no 01.01.2019. līdz 31.12.2019.". Kā es varētu dabūt par kādu citu termiņu. Piemēram pagājušo gadu. Norādot NODAT gt 2016-01-01 nekas nemainās.

 

Un nepieciešams ievadīt un labot konkrēta budžeta skaitliskās vērtības. Kā to izdarīt?

Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

Abi Jūsu jautājumi ir nodoti izstrādei precīzai atbildes noskaidrošanai.

  1. Par atskaiti "Budžeta kopsavilkums" un cita termiņa iegūšanu atbilde vēl nav saņemta.
  2. Par budžeta ievadīšanu un labošanu caur REST - tajā vietā programmā ir vecā koda struktūra, un bez koda struktūras maiņas caur REST budžetu pievienot un labot nevar. Un tuvākajos Horizon attīstības plānos Visma nav paredzējusi budžeta uzskaites un apstrādes sadaļā veikt programmas koda struktūras maiņu.
GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Tad caur REST nav un nebūs nekādas iespējams Pievienot vai rediģēt budžetu?

 

Tad gaidu vismaz kā varu iegūt budžetu par citu termiņu, jo pagaidam pec padotajiem parametriem nekas nemainās.

Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

Ar 550.v. ir pieejami labojumi, lai atskaiti Atskaites - Virsgrāmata - Budžeta kopsavilkums, var iegūt caur REST.

Pie datu atlases ir divi nosacījumi:

1) Izņemti ārā Budžeta kopsavilkums publicētās atskaites parametri, kas sadala budžetu dimensiju griezumā. Budžets tiek automātiski sadalīts pa tām dimensijām, kuras ir norādītas web lietotāja iestatījumos.

2) Atlases periodā ''Datums no'' jānorāda -1 diena. Piemēram, lai dabūtu atskaites datus par 01.01.2017-31.12.2017., pieprasījumā "Datums no" jānorāda 31.12.2016.

GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Budžeta ievadi un labošanu nav paredzēts ieviest vai savest kārtība?

Accepted solution
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Tuvākajos Horizon attīstības plānos Visma nav paredzējusi budžeta uzskaites un apstrādes sadaļā veikt programmas koda struktūras maiņu, lai no REST varētu ievadīt/labot budžeta summas.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām