atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

Highlighted
CONTRIBUTOR *

Darba devēja soc.nodokļa un riska nodevas kontu piesaiste konta numuram

Labdien!

Darba algas grāmatojam pa struktūrvienībām (katrai struktūrvienībai savs 721xxx gr.konts), bet soc.nodoklis (731 gr.) grāmatojas  vienā kontā. Tas pats -par riska nodevu.

Kā izmainīt uzstādījumus, lai arī soc.nodoklis un riska nodeva automātiski grāmatojas uz struktūrvienībai paredzēto 731 gr. un 732 gr. konta numuru? 

1 ATBILDĒT 1
Highlighted

Re: Darba devēja soc.nodokļa un riska nodevas kontu piesaiste konta numuram

Labdien!

Horizon nav nepieciešamība veidot 7. grupas kontus pa struktūrvienībām, bet vēlams izmantot dimensiju ''Struktūrvienība''. Attiecīgo dimensiju norāda katram darbiniekam personas amatu datu kartiņā lappusē ''Izdevuma pozīcija''. Tas dod iespēju visiem 7. grupas kontiem, kuri dalās šajā  dimensijā, iegūt no Algu moduļa grāmatojumus Virsgrāmatā pa struktūrvienībām.

Ja tiek veidoti 7. grupas konti pa struktūrvienībām, tad pastāv iespēja algu kontēšanas shēmās  pie attiecīgā samaksas veida norādīt Pārveides. Bet laukā ''Pārveides'' var ierakstīt ierobežotu simbolu skaitu un var nepietikt vietas visām struktūrvienībām.  Tāpat ir jāseko līdzi, ja ir izmaiņas struktūrvienību sarakstā, jo automātiski nekas nemainīsies.

Konkrētam samaksas veidam -Darba devēja sociālais nodoklis kontēšanas shēmā pie debeta konta norāda ''@Rēķina no debets'', bet lappusē Pārveide pie konta jānorāda šāds pieraksts : 721xx1=731xx1;721xx2=731xx2;

Debeta samaksas konts = debeta darba devēja sociālais nodoklis;