Jarinovska
CONTRIBUTOR **

E-pasta sūtīšanas iespējas

autors Jarinovska

Sveiki!

Mums būtu nepieciešams izsūtīt elektroniskās pavadzīmes. Daļa klientu būs tādi, kuriem šie e-pastu būs nemainīgi un tos es varētu iešūt jebkurā no piedāvātajiem laukiem, lai sūtās. Problēma sākas ar tiem klientiem, kuriem ir viens klienta ID, bet ir dažādi e-pasti uz kuriem ir jāsūta rēķini.

Protams ir iespējams e-pastus sūtīt pa vienam mainot e-pastu kam tas ir jānosūta, bet varbūt kādam ir kāds labs ieteikums, kā šo varētu automatizēt? Lai pavadzīmes līmenī būtu iespējams iešūt statiskās e-pasta adreses, bet tās būtu arī maināmas.

Es laikam gribu kaut ko galīgi traku ne? 🙂

 

j.j
3 ATBILDES 3
Accepted solution
Alvis
CONTRIBUTOR ***

autors Alvis

Sveiki!

principā to var realizēt, bet tad sākuma aprakstos ir jaāpietrādā. rakstot pavadzīmi pie piegādes adreses pieliek vajadzīgo kontaktpersonu ar vajadzīgo e-pastu. un tas strādā. ja ir tā ka pat uz vienu un to pašu piegādes adresi ir dažādi e-pasti, tad vienkārši tadam vienādas adreses, bet ar dažādām kotaktpersonām. Sūtot uz e-pastu norādam lauku Adreses.kontaktpersona e-pasts.

 

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Sveiki!

Vēlme ir saprotama, tomēr te rodas arī tā jūsu minēta jau problēma  - definējot e-pasta nosūtīšanas adresi, ievadlaukā mēs izvēlamies to lauku, no kura tad paņemt to e-pastu - Kontaktpersonas.e-adrese, Klienta.e-adrese utt. - nozīmē, ka tiek definēts noklusēts lauks un tur tad ierakstām to e-pastu. Vienīgais veids arī būtu tas, kuru minējāt - Izveidojam pavadzīmi,  paņemam to uz drukāšanu un e-pasts.

Attiecīgi tālāk mēs izveidojām jau pre-definētus e-pasta šablonus, lai katru reizi nevajag mocīties ar tekstu un tad ievadām to e-pasta lauku, kuru izmantosim ,neatzīmējam lauku - nosūtīt automātiski, lai nospiežot Drukāt, mums šis epasts ar pielikumu atveras e-pasta programmā un tur tad attiecīgi - ja sūtam uz noklusēto e-pastu tad ok -tas uzreiz ielec epasta adresē, bet ja nē - tad manuāli pielabojam uz vajadzīgo

 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Accepted solution
Jarinovska
CONTRIBUTOR **

autors Jarinovska

Sveiks!

Nu jā, tas ir tieši tik sarežģīts risinājums, cik es to nevēlējos 🙂

Man jau gribētos atsevišķu lauku kurā ielasās noklusētā informācija, bet tajā pašā laikā, to ir iespējams labot, lai kad ir jāmaina to operatīvi var pavadzīmju līmenī izdarīt 🙂

Nu, varbūt kādu dienu Visma arī ko tādu piedāvās 🙂

Bet anw - paldies par manu domu apstiprināšanu 🙂

j.j

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām