atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
CONTRIBUTOR ***

HOP-> Komandējumi - kļūda

autors Sergejs_Kravcenko

Labdien!

 

Vēlamies izmantot Komandējumi sadaļu HOPā. Bet ieejot HOPā un uzklikšķinot uz "Komandējumi" rēdzam šādu paziņojumu (sk. pielikumā). Kāpēc tā?

4 ATBILDES 4
CONTRIBUTOR ***

autors Sergejs_Kravcenko

Labdien!

 

Vai kāds varētu sniegt atbildi?

@Sergejs_Kravcenko  Labdien!

 

Iemesli šādai situācijai avr būt dažādi, piemēram, vai ir vispār bijis uzinstalēts HOP, vai Komandējumi ir licencē, vai Licences dati ir atjaunoti, vai ir izveidoti HOP lietotāji, vai HOP lietotājiem ir piesaistīts Komandējumu modulis?

Ja šie jautājumi nerisina problēmsituāciju, tad aicinu pieteikt darba uzdevumu mūsu klientu atbalsta sistēmā, lai varam jautājumu risināt individuāli.

Accepted solution
CONTRIBUTOR ***

Labdien! 

 

Paldies par komentāriem, bet viss kas bija minēts par iemesliem mums bija izdarīts. Pēc komunikācijas ar tehnisko atbalstu, konstatējām ka mums nebija instalēts HOR Web Serveris. Mēs daudzas reizes dzirdējam, HOP Web , HOR Web un nes kāpēc domājām ka tas ir viens un tas pats. Bet izrādās, ka nē. Lai komandējuma modulis darbotos, ir jāuzinstalē IIS HOR Serveris uz cita porta (jo HOP ja izmantoja 443,80). Tika pieteikts darba uzdevums, jo neesam atraduši instalācijas aprakstu, ka arī konstatējam (pēc darbiem), ka paši to nevarētu ātri uzlikt. Liels Paldies tehniskam atbalstam par ātru risinājumu!

Paldies, @Sergejs_Kravcenko , ka padalījāties un prieks, ka viss atrisinājās! Lai veiksmīga diena! 🙂