Anonymous
Neattiecas

HoP "Mani izdevumi" Avansa norēķinu atskaites

autors Anonymous

Labdien!

Liekot 535.versiju, cerējām aktīvi izmantot jauno lietotni "Mani izdevumi" avansa norēķiniem (saimnieciskiem izdevumiem). Tomēr lietotnē ir pieejama sadale "komandējumi". Vizuāli. Jāsaka, ka izveidot jaunu vai redzēt kādu jau esošu nesanāk. Tas būtu saistīts ar pieejas tiesībām (esmu saskaņotājos un apstiprinātājos, bet ne komandēto darbinieku sarakstā). Tomēr mūsu mērķis - bez sadaļas "komandējumi" iegūt sadaļu "Avansieri", jo, kā zinām, tad komandējumos braucēji nav tie paši saimniecisko čeku iesniedzēji. Kādi būtu ieteikumi?

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labrīt!

  1. Kamēr komandējuma pieteikumi vēl ir WEB Horizon, tad darbinieks par komandējumu atskaitīties arī vēl var kā līdz 535.versijai, t.i, no HoP lietotnē "Komandējumi". Un var arī pa jaunam jau no lietotnes "Mani izdevumi". Tas jāizlemj jau Jums iestādē/uzņēmumā.
  2. Kaut arī lietotnē "Mani izdevumi" ir gan izdevumi pa komandējumiem, gan par saimnieciskajiem avansiem, programma veidos atsevišķus pieteikumus, ko sūtīt uz saskaņošanu un katram būs atsevišķi scenāriji. Atsevišķs scenārijs/-i par komandējuma izdevumiem un atsevišķs scenārijs/-i par saimnieciskajiem izdevumiem.

Ja darbinieks būs vienlaikus gan aizbraucis komandējumā, gan viņam būs saimniecisko izdevumu čeki, tad būs jāveido 2 norēķini.

Informācija par komandējumu jau būs redzama lietotnē "Mani izdevumi" un tajā pievienos jaunus izdevumus (zaļā pluss zīmīte). Un jauns saimniecisko izdevumu norēķins būs pašam jāizveido (augšā labajā stūrī).

 

IZDEV1.PNG

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies par skaidrojumu. Īpaši par darbu kopā, konfigurējot jauno sadaļu. 

Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

HoP lietotne "Mani izdevumi" ietver iespēju atskaitīties par komandējumu izdevumiem un arī par saimnieciskajiem izdevumiem. Kā jau minējā, lietotne ir pieejama sākot no 535.v. Ja Jūsu iestāde pirms 535.v. jau lieto komandējuma moduli, tad atskaitīties par komandējuma izdevumiem arī jaunajā lietotnē var bez papildus konfigurācijas.

Taču iespēja atskaitīties par saimnieciskajiem izdevumiem ir jauna un lai to sāktu lietot ir vajadzīgi konfigurācijas darbi - dokument tipi, saskaņošanas scenāriji, lietotāju tiesības. Informāciju par to var atrast HoP pie BUJ (biežāk uzdotie jautājumi).

Kā arī HoP "Lietotāju pārvaldība" ir jāuzrāda, kuriem lietotājiem lietotnē "Mani izdevumi" ir nepieciešams atskaitīties par komandējumu izdevumiem un kuriem par saimnieciskajiem izdevumiem, jo kā Jūs jau norādījāt saimniecisko čeku iesniedzēji parasti nav tie paši, kas brauc komandējumos. Taču ja tomēr ir, tad tiem lietotājiem piešķir abas izvēlnes.

LIETPARV.PNG

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies, Aiva! 

Veiksmīgi pievienojām Lietotājus. Ir pāris jautājumi: 1) vai komandējuma lietotājiem nepieciešams pieslēgums šai lietotnei "mani izdevumi", lai dokumentus par komandējumu ievadītu atskaitē; 2) vai pastāvot zem lietotnes "mani izdevumi" divām sadaļām - Komandējumi un Avansa norēķini - tās ir atsevišķas, t.i., dažādas pēc scenārija?

Piemēram, kā vienam cilvēkam būs jāaizpilda šī lietotne, ja viņš ir ANP un piemēram, vienlaicīgi aizbrauc komandējumā (divas atskaites komandējuma un norēķins, vai to apvienos kopā)?

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām