Arvis Cinis
CONTRIBUTOR **

Horizon Excel spraudnis (pazudusi Horizon cilne)

autors Arvis Cinis (Atjaunots ‎06-11-2019 16:01 autors Arvis Cinis )

Pēkšņi Excel lietotnē pazudusi cilne Horizon līdz ar to nevar piekļūt Horizon Excel spraudņa funkcionalitātei. Visu laiku tika lietots Horizon Excel spraudnis bez kādām problēmām. Šodien atskārtu ka vairāk Excelim nav tāda cilne Horizon. Izmēģināts sekojošais:

1. izmeklēju Excel cilņu konfigurācijā vai nav noķeksējies nost - bet tur nekur neparādas Horizon cilnes pieslēgšanas iespējas;

2. mēģināju pārinstalēt Horizon Excel spraudni lejupielādējot jaunāko versiju no Horizon Excel spraudņu sadaļas. Bet arī nekādas izmaiņas nav. 

 

Vienīgais kur redzams ka ir kaut kāds Horizon Add Ins - tas ir pie Excel uzstādījumiem sadaļā Add-ins. Kur rādās Horizon Excel AddIn un location ir celš uz to. Bet nav nekāda iespēaj pieslēgt/atslēgt to šeit. 

 

Kā šo problēmu varētu atrisināt? 

7 ATBILDES 7
AndisN
CHAMPION **

autors AndisN

Man caur "COM pievienojumprogrammām" (Add-ins) neizdevās aktivizēt atspējoto Excel spraudni, taču tas izdevās, turpat paritinot uz leju līdz "Atspējotie vienumi".

AndisN_0-1649872246115.png

 

Accepted solution
Ilga Andersone
VISMA

autors Ilga Andersone (Atjaunots ‎06-11-2019 16:06 autors Ilga Andersone VISMA )
Vai esat mēģinājis šādi iespējot spraudni?
1) File - Options 
2) Add-ins
3) Pie Manage (apakšējā daļā) izvēlas COM Add-ins - GO
1.png
4) Vai pie Horizon Excel AddIn ir ķeksis?
 
2.png
 
vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

autors vinetavikstreine

Labdien, man šis risinājums ir risinājums, bet kādēļ Excel sprudnis pazūd pēc katras Excel aizvēršanas?

Arvis Cinis
CONTRIBUTOR **

autors Arvis Cinis (Atjaunots ‎27-11-2020 12:57 autors Arvis Cinis )

Man arī bija tā ka kolēģei bieži pazuda tā cilne. 

Reģistra labošana palīdzēja šķiet https://community.visma.com/t5/Forums/REST-Excel-sprudnis-pazud-cilne/m-p/338237#M211 

Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

ceru ka nepiesaukšu nelaimi ( vēl vakar problēmas nebija) bet pagājušajā gadā šī  problēma pazuda pēc ofisa pārinstalēšanas. 

Arvis Cinis
CONTRIBUTOR **

autors Arvis Cinis

Tik dziļi nebiju iegājis. Šis risinājums atrisināja problēmu. 

 

Paldies.

Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

Ar šo situāciju jārēķinās kā " bieži sastopamiem notikumiem" . 

Man radies iespaids ka tas notiek pie ofisa " atjaunošanās" . 

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām