Dace
CONTRIBUTOR ***

Ierosinājums - Mani darbinieki

autors Dace

Labdien!

Šķiet, ka šobrīd sadaļā Mani darbinieki uzrādās tikai atvaļinājuma uzkrājums uz saraksta apskates brīdi. Būtu ļoti nepieciešams, lai tur parādītos arī pieejamās dienās, ņemot vērā jau pieteiktos nākotnes atvaļinājumus.

Šo sadaļu lieto struktūrvienību vadītāji un viens no to pienākumiem ir sekot līdzi, lai darbinieki neiekrātu atvaļinājumus. Savukārt pēc šībrīža informācijas attēlojum, vadītāji tiek maldināti, jo var tikt uzrādītas daudz neizmantotās dienas, bet faktiski darbinieks ir jau pieteicis atvaļinājumu uz vasaru.

6 ATBILDES 6
evijaglusnonoka
CONTRIBUTOR *

autors evijaglusnonoka

 Attīstot  HoP vadītāji vēlas sadaļā "Mani darbinieki" redzēt darbinieka tabeles nr. un algas lapiņu+piemaksas, lai vadītājs var sekot līdzi pēc nepieciešamības.

Accepted solution
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Sveika, @Dace !

Tas, kādu uzkrāto atvaļinājuma dienu skaitu redz darbinieks un vadītājs, ir atkarīgs no ARF uzstādījumiem Horizon (Pamatdati → Personāla uzskaite → Personu lietām → Atvaļinājuma rezerves fondiem → ARF Uzstādījumi):

 

Screenshot_3.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai HoP sarakstos tiktu iekļautas nākotnes prombūtnes, Horizon pusē šim uzstādījumam jābūt "Ņemt vērā".

Dace
CONTRIBUTOR ***

autors Dace

@Ieva Juraševska Precizēšu problēmu.

Pēc Jūsu norādījumiem uzstādījumos ir "Nemt vērā".

1. Vadītājs HoP Mani darbinieki pirms atvaļinājuma pieteikuma redz šādu informāciju un tā sakrīt ar Horzon atskaiti:

Ikg.atv.1.png

2. Darbinieks pirms atvaļinājuma pieteikšanas HoP redz šādu informāciju un tā ir korekta:

Ikg.atv.2.png

3. Darbinieks piesaka atvaļinājumu 10 k.d. (8 d.d.) nākamā mēneša beigās. Vadītājs apstiprinot pieteikumu redz šādu informāciju, kas patiesība ir ļoti mulsinoša un nezinātāju maldinoša, jo nevis parāda, cik drīkst apstiprināt atvaļinājumu, bet gan dienas, kas uz konkrētā atvaļinājuma pieteikuma sākumu pēc šī atvaļinājuma apstiprināšanas vēl būs palikušas (arī par šo datu attēlojumu vajadzētu padomāt, lai vadītājs redz, cik dienas viņš drīkstētu apstiprināt).

Ikg.atv.3.png

 4. Pēc šī pieteikuma apstiprināšanas vadītājs Mani darbinieki joprojām redz:

Ikg.atv.1.png

 

Tātad, lūdzu, pārskatīt informācijas attēlojumu par pieejamo atvaļinājumu pieteikuma apstiprināšanas laikā.

Savukārt Mani darbinieki sarakstā, manuprāt, vadītājiem nav lietderīga ir informācija par uzkrāto atvaļinājuma dienu skaitu šodien, kas tiktu izmantots, lai aprēķinātu uzkrājumus neizmantotajiem atvaļinājumiem, jo viņiem tā nav nepieciešama. Vadītājiem uzdevums ir kontrolēt, vai darbinieki ir pieteikuši atvaļinājumus un neveido lielus uzkrājumus. Ideāli, ja informācija būtu redzama kārtējā kalendāra gada ievaros, kā to parasti plāno atvaļinājumu grafikā, un tiktu uzrādīts, cik par šo kalendāro gadu ir nepieteikto atvaļinājuma dienu skaits. Ja nav iespējams attēlot kalendārā gada kontekstā, tad to vajadzētu attēlot kopā ar norādi par darba gadiem - cik dienu nav pieteikts par tekošo darba gadu un nākamo darba gadu. Speciālisti varētu nokomentēt, kā tas saistās kopā ar uzkrājumu aprēķināšanu (Dokumenti - Personāla uzskaite - Atvaļinājumu rezerves fondi darbiniekiem. Mums ir ielikts uzstādījumus automātiski veikt ARF aprēķinu un ja nemaldos, tad automātiski tas notiek uz šodienu + līdz perioda beigām.

 

 

 

 

 

 

 

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Sveicieni, @Dace !

 

Jā, šobrīd sistēmā atvaļinājuma dienas tiek rezervētas uzreiz, tāpēc arī saskaņotājam parādās ar zvaigznīti (rezervācija) un jau atskaitītas. Par to var informēt saskaņotājus.
Ja tas nav ērti, tad var atvaļinājuma pieteikuma dokumenta tipā noņemt sasaisti ar prombūtnes dokumenta tipu, tad pieteiktās dienas netiks uzreiz rezervētas.
 
Par atvaļinājumiem un Mani darbinieki sarakstu - paldies par ieteikumu, šobrīd nav plānots veikt izmaiņas Mani darbinieki sarakstā un atvaļinājumu uzkrājumu attēlošanā. 
Kā papildus risinājums var noderēt HoP Atskaites modulis, jo no Horizon ARF atskaites var iegūt datus arī sadalījumā pa periodiem.
Dace
CONTRIBUTOR ***

autors Dace

Paldies! Kaut kur instrukcijās bija norāde, ka šeit, lai salīdzinātu atvaļinājumu rezervju dokumentu ar atskaiti, jānomaina uz "Neņemt vērā (dalīt)". Tā arī biju atstājusi, bet skatos, ka aprēķinu tas neietekmē.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

@Dace - Jā, taisnība, ja grib salīdzināt ARF atskaiti ar atvaļinājuma rezerves dokumentu, tad īslaicīgi uzstādījums jānomaina, lai salīdzināšanas brīdī netiktu ņemtas vērā nākotnes prombūtnes. Rezerves aprēķinu šis uzstādījums neietekmē.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām