Dace
CONTRIBUTOR ***

Ierosinājums - iespēja HoPā rakstīt ziņu grāmatvedim

autors Dace

Labdien!

Saņēmu foršu jautājumu no klienta darbinieka - nevaru atrast, kur HoP var uzrakstīt ziņu grāmatvedim? Man šķita laba doma...

Grāmatvedības ārpakalpojumu gadījumā darbiniekiem ne vienmēr ir grāmatveža kontaktinformācija, turklāt GDPR dēļ, piemēram, sniegt komentārus par algas aprēķinu pa e-pastu vai telefonu nav pieļaujams un vismaz mēs to nedarām.

Tomēr, ja saziņa notiktu caur HoP, darbinieks būtu autorizēts un šāda informācijas attālināta sniegšana būtu pieņemama.

Šī ideja varbūt noder HoP straujajai attīstībai. 🙂

4 ATBILDES 4
Dace
CONTRIBUTOR ***

autors Dace

Paldies par atbildi!

Visādi pieteikumu veidi jau ir izveidoti.

Šeit jautājums vairāk bija par HoP kā komunikācijas rīku, piemēram, darbinieks raksta grāmatvedim "Nesaprotu, kā man ir aprēķināta alga. Vai varat to izskaidrot?" Šeit ir nepieciešama atbilde, nevis apstiprināšana par ziņas saņemšanu.

 

Accepted solution
Artūrs Ernštreits
VISMA

autors Artūrs Ernštreits

Jāpiekrīt, ka tieši saziņa / atbildēšana nav iespējama. Tas būtu līdzīgs risinājums, kā varam sazināties ar banku par tiem vai citiem jautājumiem. Šāda vajadzība gan šobrīd varētu būt konkrētam segmentam - ārpakalpojumu sniedzējiem, jo citādi organizācijas  problēmu risina ar citiem rīkiem - epasts, iekšējie čati, slack, whatssapp. Problēma saprotama, bet mums priekšā ir uzdevumi, kas šobrīd šķiet ar lielāku vērtību visiem. Papīru plūsmu izskaušana personāla lietvedībā un šo plūsmu tālāka automatizācija. Mums ir vēl šeit ko uzlabot, kas attiecīgi būs mūsu attīstības fokuss pārskatāmā periodā.

Dace
CONTRIBUTOR ***

autors Dace

Paldies!

Jau rakstīju, ka tas ir kā ierosinājums.

Es zinu, ka VISMA interesē lietotāju ierosinājumi. Šķiet, ka darbiniekam tīri intuitīvi likās, ka tādai iespējai kaut kur jābūt, bet nevar to atrast. Tas man šķita vērā ņemama informāciju, ar kuru gribēju dalīties ar jums. 🙂

 

autors Anita Barbane

@Dace 

Šāda iespēja ir arī ar esošiem līdzekļiem. Var izveidot atsevišķu dokumenta tipu Brīvas formas pieteikumam, piem., Ziņa grāmatvedim. Un saskaņošanas scenārijā šim dokumenta tipam norāda, ka apstiprinātājs ir grāmatvedis.

Brīvas formas pieteikumus izmanto arī citiem gadījumiem, ne tikai to, kas saistās ar personālu. Piemēram, par inventāra izsniegšanu. Darbinieks Brīvas formas pieteikumā piesaka vajadzīgo mantu, un pieteikums nonāk pie saimniecības pārziņa.

Tā sakot, vajag tik izdomu 🙂 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām