Anonymous
Neattiecas

Inventārs neaiziet prom pie citas atbildīgās personas

autors Anonymous

Labdien,

man no vienas atbildīgās personas jāpārvieto citai atbildīgai personai inventāru.Inventārs nav jauns, tas jau vairākus gadus ir uzskaitē ar nulles vērtību.

Es ar darbību "inventāra iekšējā kustība (negrāmato)" izpildu šo operāciju.

Status dokumentam ir izpildīts, taču apskatot šo izpildītu dokumentu tas ir tukšs un mantas nav aizgājušas prom pie citas atbildīgās personas.

Abas personas ir atbildīgas un visi ķekši personu kartiņā ir ielikti

11 ATBILDES 11

autors Mija Zaļūksne

@Anonymous - vai @Vitālijs Puškovs atbildes palīdzēja atrisināt jautājumu?

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

nē, nepalīdzēja.

ieejot inventarizācijas pavadzīmē no kura Vitālijs Puškovs piedāvāja izdzēst inventāra rindiņas, rindiņas izdzēsu, bet brīvais daudzums neparādijās

Accepted solution
Mija Zaļūksne
VISMA

autors Mija Zaļūksne

@Anonymous - aprunājāmies ar konsultantiem par šo jautājumu. Diemžēl, lai pilnībā izprastu situāciju un rastu risinājumu būtu nepieciešams pieslēgties Jūsu Horizon un redzēt konkrētos datus. Līdz ar to, šoreiz labākais variants, tomēr būs sazināties ar Jūsu atbildīgo konsultantu (gadījumā, ja Jums tāda vēl nav - atsūtiet man privātu vēstuli, palīdzēšu rast labāko saziņas veidu un konsultantu).

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Tikko pamēģināju pārvietot PL uz citu atb.personu

Viss skaisti sanāk.

 

Atbildīgā Lomā pareizi ķekši ir ielikti?Screenshot_7.png

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

jā , ir šie ķekši!

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Vai varat pielikt klāt bildi, kā veidojiet dokumentu - var ar testa datiem , lai redzētu darbības un izmaiņas

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

es atklāju, ka šiem inventāriem brīvais atlikums =0, bet uzskaites daudzums =1

ko tas varētu nozīmēt?

IneseC
PARTNER

autors IneseC

Noliktavas (inventāra) atlikumu atskaitē uz attiecīgās rindas nospiež pogu Darbības/Rādīt rezervāciju varēs redzēt, kurā dokumentā tas ir rezervēts.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien,

sekojot jūsu padomam un nospiežot rādīt rezervāciju, man izlec 2015.gada inventarizācijas pavadzīme.kas tagad būtu jādara , lai inventārs uzrādītos brīvajā atlikumā?

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs
Panemt pavadzimi uz labosanu, izdzest to PL rindiņu un Saglabat.
PL paradisies brivaja atlikuma un vares parvietot uz citu personu
Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Nomenklatūrām tas nozīmē, ka prece ir rezervēta un nav pieejama brīvā daudzumā. Lai būtu pieejama brīvā daudzumā, tad ir jāizņem no dokumenta ārā (kāda) vai jaatceļ rezervācijas un tad ir iespējams darboties ar brīvo daudzumu.

 

Bet vai tad tas ir iespējams PL? 

Pārbaudiet Operāciju arhīvu šim PL( Zem darbībām) un paskatieties vai viņš nav iekļauts kādā dokumentā

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām