Aiga82
CONTRIBUTOR *

Izmaksu sarakstu datumi

autors Aiga82

Labrīt!

 

Darbinieks dodas atvaļinājumā no 01.05.-17.05.2021.

1) Darba algu par 04.2021. aprēķinu un izmaksāju aprīļa mēnesī, lai ieietu vidējā izpeļņā

 

2) Rēķinot atvaļinājumu no 01.05.-17.05.2021. esmu atvērusi maija mēnesi un tur veicu aprēķinu.

Kuru no datumiem esmu ielikusi nepareizi, jo man nesakrīt modulis ar virsgrāmatu.

 

3) Ja atvaļinājuma naudu rēķinātu aprīļa mēnesī pēc aprīļa algas izmaksas, kādi tad datumi, man būtu jāliek un vai tā būtu pareizi?

Kādas ir pareizās darbības pie šāda aprēķina?

  • Par mēnesi – ?
  • Izmaksas datums – 30.04.2021
  • Izmaksas nodoklim -?

Paldies!

 

 

 

4 ATBILDES 4

autors Anita Barbane

Un vēl par citiem datumiem.

Piemēram, ja aprēķins tiek veikts par 05.2021

  • Par mēnesi – 05.2021
  • Izmaksas datums – var uzrādīt reālo maksāšanas datumu. Ja izmanto HoP Personāls, tad algu lapiņas par konkrēto mēnesi HoPā tiek uzrādītas sākot ar šo datumu
  • Izmaksas nodoklim - vienmēr jāsakrīt ar mēnesi/gadu, kas uzrādīts laukā "Par mēnesi". Diena nav svarīga. No šī datuma ir svarīgs, kura Darba devēja ziņojums mēneša atskaitē tiks uzrādīts IIN.

autors Anita Barbane

@Aiga82 

Grāmatošanas datums tiek ņemts no lauka "Izpildīt".

Izmaksu saraksta apakšā ir lauks "Izpildīt" - noklusēti tas aizpildās ar tā mēneša pēdējo datumu, kas norādīts laukā "Par mēnesi". Tas ir, ja Par mēnesi = 04.2021, tad laukā Izpildīt = 30.04.2021, ja Par mēnesi = 05.2021, tad Izpildīt = 31.05.2021. 

Šo datumu "Izpildīt" vēlams neaiztikt.

Izskatās, ka esiet tur mainījusi datumus un norādījusi citu mēnesi atšķirīgu no tā, kas norādīts "Par mēnesi".

Aiga82
CONTRIBUTOR *

autors Aiga82

Datumus neesmu mainījusi, jo bija vēl 30.04. kad veicu aprēķinu maija mēnesī, kas jau bija atvērts.

Vēlēos zināt, kā turpmāk veikt aprēķinu ja atvaļinājumi ir ar 01. datumu, kad ir jāizmaksā iepriekšejais mēnesis, lai būtu vidējā izpeļņā? Un vai katrs atvaļinājums ir jārēķina savā mēnesī, ja ,jā, tad kādi datumi ir jānorāda izmaksu sarakstos?

 

autors Anita Barbane

Ja atvaļinājums ir ar mēneša 1 datumu, aprēķinu var veikt kopā ar iepriekšējā mēneša algas aprēķinu.

Piemēram, atvaļinājums sākas 1.septembrī.

Atvaļinājuma dokumentā aprēķina mēnesi norāda 08.2021.

Veicot algas aprēķinu par 08.2021, programma izrēķina algu par augustu un pēc tam pārrēķina vidējo izpeļņu atvaļinājumam. Jauno vidējo izpeļņu norāda atvaļinājuma dokumentā. Galvenais - atvaļinājuma dokumentā nedrīkst būt atzīmei "Aprēķins fiksēts", tad programma neko nepārrēķinās.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām