Anonymous
Neattiecas

Izvēles bloka iekļaušana Dokumentu un pārskata formas word šablonā

autors Anonymous

Labdien .

 

Kā varu iekļaut pēc izvēles - vienu vai otru bloku Dokumentu un pārskatu formas Word šablonā.

Konkrēti: Ir personas darba līgums. Vēlamies izmantot D&PF -> Personas kartīte -> Darba līgums word šablonu.

Atkarībā no PamTA.Termins - vai ir norādīts, rādam paragrāfu A, ja nav norādīts - rādam paragrāfu B.

Nevaru atrast Word integrācijas kontrolpanelī šādu funkcionalitāti. Kā es to varu panākt?

5 ATBILDES 5
Accepted solution
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Atbildu pats. Tehniski ir iespējams, ar pamatīgu čakarēšanos.

 

Tātad: Veidojam Word šablonu.

  • Ielādējam no Horizon vajadzīgos laukus.
  • Ja mēs lauku dokumentā nekur citur neizmantojam - tikai filtra izteiksmei - tad tas tik un tā jāieliek dokumentā (piemēram beigās), bet pie Font - jāuzliek "Hidden". Pretējā gadījumā Horizon viņus izvāks ārā.
  • Tad vajadzīgajā vietā liekam Insert->Quick_Part->Fields. Izvēlamies tipu - IF field. Ieliekam attiecīgi tekstu versijai A un versijai B;
  • Pārejam uz Field-Code view (Alt+F9). Iegūstam merge lauka skatu: { IF "AA" = "vertiba" "Mans Teksts A" "Mans teksts B" }.
  • Izdzēšam "AA", atstājam kursoru šajā vietā, un izvēlamies Insert->Quick_Part->Fields. Izvēlamies tipu - DocProperty un atrodam attiecīgo Horizon lauku. Izķeksējam "Preserve formatting...". Sakam ok.
  • Rezultātā lauks izskatās apmēram šādi: { IF { DOCPROPERTY  IZSK_01814240RSLOIERTER_NOSAUK } = "" "divas reizes mēnesī" "vienu reizi mēnesī" }
  • Pārejam atpakaļ uz dokumenta izskatu (vēlreiz Alt+F9).

Vuaļā - esam ieguvuši formatēšanas dokumentu blokus. 

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Šādiem gadījumiem ir jāveido funckija vai izteiksme izmantojot IF formulu  -  Ja šis nav tukš, tad šo , ja ir , tad šo 🙂 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Laikam vairāk par šo lecīgo atbildi, kura gan īsti nav atbilde, neko nesagaidīšu...

IneseC
PARTNER

autors IneseC

Manuprāt, Word izdrukās nevar ielikt IF. Wordā iespējas ir ierobežotas - vai nu konkrētais lauks aizpildās vai nē.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Precīzāk, lūdzu? Kas ir IF es zinu tīri labi 😊.

"Ir jāveido IF" - domājāt - Word funkcija pašā wordā?

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām