atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
CONTRIBUTOR *

Kā ir iespējams automatizēt grāmatošanā izmaksu sadalīšanu pa struktūrvienībām?

autors gramatvediba1

Kā ir iespējams automatizēt grāmatošanā izmaksu sadalīšanu pa struktūrvienībām? Ir rēķins par, piemēram, apkuri uz vienu adresi. Bet tajā adresē ir 3 struktūrvienības, kur izmaksas sadalu proporcionāli 20%/30%/50%. Pamatinformācijā to ievadu kā 1 rindiņu, izmaksu konts arī viens. Bet grāmatojumā jāsadala pa struktūrvienībām (3 ieraksti). Kā to automatizēt, lai katru reizi nav jārēķina un jaievada katra summa atsevišķi grāmatojumā?

7 ATBILDES 7
CHAMPION ***

autors Vitālijs Puškovs

Pagaidām pēc ātra skatiena, tad vajadzētu 3 kontējumus(kontējumu shēmā) uz katru struktūrvienību pielietojot formulu, kura izrēķinās proporcionāli summu no kopējās, kur jānorāda pie katra kontējuma attiecīga Strukturvienība

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
CONTRIBUTOR *

autors gramatvediba1

Šajā gadījumā, škiet, ka varētu derēt. Paldies! Bet, ko darīt, ja, piemēram, atkritumu izvešanas rēķinā ir 20 adreses un katrā adresē 1-4 struktūrvienības (atšķirīgas) ar dažādām proporcijām?

CONTRIBUTOR *

autors gramatvediba1

Lai precīzi sekotu katras struktūrvienības  izmaksām un peļņai, gribas visas izmaksas precīzi sadalīt programmā nevis pēc tam ar excel palīdzību!

autors Ilga Baiža

Viens no variantiem, ko varat izskatīt, ir sadalīt summas Excel un importēt rindas sadalītas pa struktrūvienībām un citām jums nepieciešamajām dimensijām.

Es izveidotu vienu failu, kas sadala summas, kur fiksētas jūsu noteiktās proporcijas, un tajā failā arī uzreiz dokumenta rindu veidni, kas aizpildās ar formulām. Katru mēnesi aizpildītu konkrētā mēneša summas un Excel formulas nostrādātu uz proporcijām un izveidotu jums nepieciešamo priekš Horizon.

Tev var izvērtēt ar kuru veidni ērtāk dokumenta veidnes rindu lapaspusei vai izmantot rindu importu jau no paša dokumenta ievadloga.

CONTRIBUTOR *

autors gramatvediba1

Vai ir iespējams importēt tieši grāmatojuma rindas? Gribētos, lai pakalpojuma rinda tomēr paliek viena uz adresi, kā rēķinā parādīts arī ar mērvienībām, bet tikai pēc tam grāmatojumā sadalās.

CHAMPION ***

autors Vitālijs Puškovs

Tad pie šī noteikti varētu - saveidot veidni ar Excela formulām -  ar viespēju izvēlēties Adresi un struktūrvienību; proporciju ievadi un automātisko citu lauku aizpildi un tad caur veidni pumpēt iekšā 🙂 un tad iegrāmatot visu pēc viena šablona kur viss sadalītos jau pa str.vienībām 🙂

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
CHAMPION ***

autors Vitālijs Puškovs

Problēma ir ka rēķinā šādas proporcijas nevar ievadīt un izņemot jūs to neviens nezin - kāda ir proprocija no kopējās summas un cik tad struktūrvienību ir tur.

 

Jā tās proporcijas būtu vienādas visiem scenārijiem, tad varētu tikt galā ar tieksim 4 kontējumiem, kuru pielietotu atkarībā no str.skaita, kur izrēķinātos proporcija, bet tad manuāli būtu jaievad strukt. kontējumā

 

Nezinu detaļas, kā jums tiek aprēķināts viss vai ievadīts, tāpēc grūti kaut ko ieteikt. Iespējams tā ievade ir jāpamaina, lai samazinātu patērēto laiku

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"