Elīna Z
CONTRIBUTOR ***

Klientu atlikumu atskaites filtru izveide

autors Elīna Z

Vai ir iespējams veidot filtrus klientu atlikumu atskaitei izmantojot kontu kodus?

Vai varbūt varat pastāstīt pēc kādiem kritērijiem šajā atskaitē ir iespējams veidot filtrus.

5 ATBILDES 5
IneseC
PARTNER

autors IneseC

Apgādē/Realizācijā atskaitēs var izvilkt klientu kartiņās norādītos kontus, bet ne grāmatojumu kontus. Dokumentu grāmatojumu kontus ar klientiem var izvilkt Virsgrāmatas atskaitēs - Kontu apgrozījums pa klientiem (izveido filtru, kur norāda norēķinu kontus un avansa kontus). Abus blokus savstarpēji var salīdzināt ar Atlikumu atskaišu pa klientiem salīdzināšana.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

cik es skatos, tad tāda iespēja ir - Konts un Konts(pēc izvēles) un tad attiecīgi tikai saveidot filtru -  pēc šablona vai tur sākas, beidzas ar 🙂

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Elīna Z
CONTRIBUTOR ***

autors Elīna Z

Iespēja ir, to es arī redzu, bet norādot nepieciešamos datus filtrs nestrādā. Piemēram gribu filtrēt pēc papildkoda. Kontu plānā vajadzīgajiem kontiem papildkodā norādīju vērtību. Un pēc tās attiecīgi gribu filtrēt Apgādes/Realizācijas atlikumu atskaitē, bet man neanāk. Nesaprotu, ko daru nepareizi.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Jums interesē Virsgrāmata vai preču atlikumi??

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Elīna Z
CONTRIBUTOR ***

autors Elīna Z

Apgāde/ Realizācija klientu atlikumi

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām