atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Ieva B
CONTRIBUTOR **

Kļūda pasūtījumos

autors Ieva B

Labdien! 

 

Ielasot Horizon pasūtījumus no Telema, saskaramies ar to, ka nomainot pavadzīmes datumu uz to, kad būs reālā piegāde, vairākām nomenklatūrām arī daudzums uzreiz nomainās uz "0". Attiecīgi pārdevējam nākas daudzumus ievadīt no jauna manuāli, ko ir iespējams izdarīt tikai pēc pavdzīmes atkārtotas saglabāšanas.

Mēģinot daudzumus no jauna vadīt uzreiz (pavadzīmi atkārtoti nesaglabājot), parādās kļūda, par negatīvu atlikumu partijai, lai gan partijas brīvais daudzums ir pietiekams. 

Veidojot pasūtījumus manuāli, vai kopējot tos, kas ir ielasījušies no Telema, šāda problēma neparādās. 

 

Kur varētu būt meklējams risinājums, lai pārdevējam nebūtu atkārtoti jāievada daudzumi, kas jau vienreiz ir ielasījušies? 

 

Ar cieņu,

Ieva

2 ATBILDES 2

autors Ģirts Juraševskis

Visticamāk nostrādā kontroles, kas pārbauda, vai citā datumā vispār drīkst pārdot. Kontroles ir dažādas, te vajadzētu papētīt datus, lai atbildētu konkrētāk. Vajadzētu sazināties ar Horizon apkalpotāju.

autors Vitālijs Puškovs

ja manuāli visu veicot neparādās tāda kļūda, tad ir prolbēma pie ielasīšanas un piesaistes pie pasūtījuma - mainot datumu, nevajadzētu mainīties daudzumiem uz 0 -  mēs veicam pasūtījumums un ielādējam pavadžimes un tādas problēmas nav

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"