atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Anonymous
Neattiecas

Kļūda pievienoto failu apskatei.

autors Anonymous

Labdien!

 

Kāds varētu būt iemesls, kādēļ nevaru apskatīties pavadzīmēm citu pievienotos failus (Dokumenti - apgāde - rēķinu saraksts - pievienotie faili), bet citi neredz manus pievienotos failus? Kad vēlos failus apskatīties, parādās kļūda. kļūda.PNG

 

Pārējie kolēģi savā starpā pievienotos failus var atvērt.

 

Ar cieņu,

Ieva Vāvere

2 ATBILDES 2
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien, @Anonymous !

 

Vai viss izdevās? Vai arī nepieciešama vēl palīdzība?

 

 

 

Accepted solution
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien, @Anonymous 

 

Viens no iemesliem, kāpēc Jums nav iespējams apskatīties pievienotos failus,  Jums nav piešķirtas tiesības piekļūt šai mapei, kur tiek saglabāti dokumenti. Jums ir jāpalūdz Jūsu IT daļas kolēģim paskatīties, vai Jums ir  piekļuves tiesības šai mapei un vai failu glabātuves uzstādījumos ir norādīts pareizais ceļš uz mapi.

Ja kolēģi neredz Jūsu pievienotos dokumentus, iespējams Jūs saglabājat tos mapē, kura ir uz Jūsu datora, un savukārt tad kolēģiem nav šai mapei piekļuves tiesības.

Šis kļūdas paziņojums varētu nozīmēt, ka iespējams pievienotais fails tiešām ir bojāts (faila pievienošanas brīdī, tas nav pilnībā saglabājies, vai arī ir pārvietots).  Tādā gadījumā jāpaprasa kolēģis, kurš pievienojis šo dokumentu, lai paskatās, vai šajā  dokumenta (kurš ir Jūsu piemērā) var apskatīties pievienoto failu. Iespējams pievienotos failus vēlreiz ir jāpievieno.

 

Lai viss izdodas!

Eva