atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

Highlighted
CONTRIBUTOR ***

Komandējumu atskaites slēgšana

Labdien, man jautājums par komandējuma atskaites slēgšanu.

Kad ir iesniegti visi dokumenti, mēnesi slēdzot, slēdzam "pagājušos" komandējumus, lai atstātu vietu aktīvajiem. Tomēr gadījumā, kad komandējuma attaisnojamo izdevumu pieteikumu komplektā ir kāds ieraksts palicis stautsā "sagatave", to nevar izdarīt. Šāda situācija sanāk, kad "pirmais" saskaņošanas ceļš ticis noraidīts, tam sekoja otrs (ar apstiprinājumu beigās). Abi piesaistās komandējuma atskaitei un pirmais paliek sagataves statusā, neļaujot noslēgt šo darījumu.

Vai ir kāds padoms noraidīto saskaņošanas scenāriju iekļaut/izslēgt komandējumam? Kā noslēgt komandējumu?

4 ATBILDES 4
Highlighted

Tēma: Komandējumu atskaites slēgšana

Labdien!

Pirmais attaisnojamo izdevumu pieteikumu komplekts satur informāciju par noraidītajiem izdevumiem. Un tas ir jāsaglabā pie konkrētā komandējuma. Lai slēgtu visu komandējumu, tad pašam izdevumu komplektam, kura saturs ir noraidīts, tomēr ir jāuzliek statuss Apstiprināts. Tā kā saskaņošanas plūsma ir pārtraukta, tad statusa nomaiņa ir jāizdara Horizon pusē. Tas ir izdarāms Dokumenti -> Komandējuma dokumenti, izvēlas vajadzīgo komandējuma atskaites dokumentu, lappusē Saistītie dati -> Attaisnojamo izdevumu pieteikumu komplekti.

Pēc tam var slēgt komandējuma atskaiti.

Highlighted
CONTRIBUTOR ***

Tēma: Komandējumu atskaites slēgšana

Paldies, Aiva!  

Gadījumā ar noraidīto dokumentu sanāca noslēgt komandējuma atskaiti.

Tomēr gadījumā, kad šāds attaisnojamo izdevumu pieteikumu komplekts ir izveidots un tam ir saistīts maksājums, bet citu dokumentu nav (kļūdas paziņojuma atzīme "nav ievadīts neviens pieteikums), kā šo pieteikumu noslēgt, jo neļauj ne dzēst, ne apstiprināt.

Highlighted

Tēma: Komandējumu atskaites slēgšana

Labdien!

Īsti neizpratu aprakstīto situāciju. Ja nav neviena attaisnotā izdevuma pieteikuma, tad komplekts netiek izveidots. Un kas tas ir par maksājuma izdevumu, kas ir piesaistīts?

Highlighted
CONTRIBUTOR ***

Tēma: Komandējumu atskaites slēgšana

Dīvaini, bet tāds sanāk faktiskais stāvoklis. Ielikšu pieteikumu Visma Support.