Anonymous
Neattiecas

Kompensācija par svētku dienām darba dienās un par pirmssvētku stundām

autors Anonymous (Atjaunots ‎22-08-2018 09:14 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Labdien!   Saliku visu konfigurāciju ziņojuma tēmā minētajiem kompensāciju aprēķiniem, bet aprēķina rezultātā nerāda dienas atlīdzībai par svētku dienām darba dienās - rāda tikai stundas! Pie samaksu veidiem ir noradītā Nostrādato denu uzskaite. Kādēļ tā?    

 Horizon-ilovepdf-compressed-000.jpg

Horizon 1-ilovepdf-compressed-000.jpg

9 ATBILDES 9
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

piemers1-001.jpgpiemers2-001.jpgpiemers3-001.jpg

 

 

Liels paldies par izskaidrošanu. Visu sapratu.

 

Vienkārši Horizon infodienas 2016 Svētku dienas darba dienās prezentācijā bija šādu piemēri (augstāk) un es sapratu, ka man jārāda algu lapiņā arī kompensētās svētku dienas, ne tikai stundas!

 

Paldies par veltīto laiku!

 

Ar cieņu,

Viviāna

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Vai darba laika uzskaitē ir ievadītas nostrādātās dienas?

Samaksas veida uzstādījumiem ir jāsakrīt ar to kas tiek ievadīts pie darba laika uzskaites

+ Jums nav izvēlētas normas stundas

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Labdien @Anonymous!

 

Sakiet, vai @Vitālijs Puškovs komentārs Jums palīdzēja atrisināt problēmu?

Ja atbilde ir "jā", atzīmējiet, lūdzu, to kā risinājumu.

 

 

Lai jauka diena!

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien!

 

Nevaru precizēt ar Vitāliju nianses, jo atbildei nevaru pievienot attēlus.

 

Jautajumam varēju, bet tagad vairs nevaru.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Viss kārtībā - nebiju ielogojusies!

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous (Atjaunots ‎14-02-2018 13:31 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Laba diena!

Zemāk ir izveidotā DLU (darbinieks strādā 1/2 slodzi) un Samaksas veids.

 

Kur man vēl kas jāievada vai jālabo?

 

Paldies!

 

DLU-000.jpg
Normu_dienas-000.jpg

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs (Atjaunots ‎14-02-2018 13:29 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Screenshot_1.png

Bet, ja ir stundu uzskaite, dienas neatspoguļosies. Manā piemērā , kā tiek izvadītas Svētku stundas, tādas arī tiek atspoguļotas Aprēķina rezultātā. 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Manā DLU piemērā redzams, ka aprēķins tiek veikts kā mēnešalgai - amatalga proporcionāli dienām tikai par 1/2 slodzi (koeficients 0.5).

 

Vai šajā gadījumā man jāveido jauni samaksas veidi svētku dienu darba dienās un pirmssvētku stundu kompensēšanai - pie Aprēķina veida jāizvēlas "Mēneša alga proporcionāli dienām"?

 

 

Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Untitled.pngUntitled2.png

Esmu paskatījies aprēķinus no dažādiem skatu punktiem un atkarībā no dažādām DLU. Sanāk sekojoši - Skat. bildē,

Ja attiecīgi Samaksas veidam stāv stundu un dienu uzskaite, tad abas tiks uzskaitītas tikai tad, ja šis samaksas veids tiek izvēlēts kā pamatalgas aprēķina samaksas veids. Visas pārējās (kā piemērā, Virstundas) parādīsies kā stundu uzskaite programmā (diemžēl neievadīju Virstundas)

 

Ja ir velme uzskaitīt dienas un stundas, tad ir jāveido divi dokumenti - 1)par pamatalgu, 2)par svētku stundām, kur attiecīgi katrā dokumentā tiek ielikta attiecīga pamataprēķina samaksas veids un tiek uzskaitīts gan stundas, gan nostrādātās dienas. 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām