VIESTURS
CHAMPION ***

Maksājumi uz Citadele

autors VIESTURS

Labdien!

Kāpēc lūdzu Citadelē nevar iesūtīt maksājumu uzdevumu failu ISO 20022 XML formātā? Lamajās kaut ko par to ka IBAN lauks nav īstajā vietā. Maksājumu nosūtīšanas metodi sagatavoju identisku kā uz citām bankām kur viss darbojas. 

 

Paldies,

Viesturs

7 ATBILDES 7

autors Aldis_PC_Konsultants

Mēs arī šodien to konstatējām klientam, kurš iepriekš esot varējis nosūtīt. 

Nosūtījām eksporta failus bankai lai sniedz atbildi.

Pagaidām izgājām no situācijas pārliekot uz FidaVista metodi.

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Paldies par atbildi. Vai var palūgt uzrakstīt bankas atbildi kad sanemsiet? Ja tā ir kāda sistēmiska problēma, tad es savu failu pagaidām nesūtīšu. 

autors Aldis_PC_Konsultants

Manā gadījumā pie vainas izrādījās Citadeles algu konts, ko klients bija izmantojis sagatavojot maksājumus. Algu kontam nav iespējams veikt maksājumu importu. 

Nomainot kontu uz norēķinu kontu maksājumu eksports veiksmīgs.

Sveiks! Vari, lūdzu, pateikt kādu dzini jāizmanto algu exportam uz Citadeli? Ar ISO neiet, uzrāda paziņojumu Konsolidēto maksājumu izpilde netiek atbalstīta. Parastie iet ar ISO.

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Sveiks!

Izmantoju FIDAVISTA: MUEXPFIDAVISTA.DLL. Izmantoju maksājuma uzdevumiem nevis algām, bet tam nav nozīmes kā saprotu.

Piebilde - meklējot problēmu es biju pārģenerējis maksājumus kā no norēķinu konta, tāpēc radās iespaids, ka FidaVista atrisina problēmu.

Accepted solution
VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Paldies. Tad problēma nav bankas pusē un sūtīšu savu failu bankas IT pārbaudei. FidaVista man aizgāja bez problēmām, bet šis formāts jau ir vēsture. 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām