atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in Jums nav iestatītas interesējošās jomas.
CHAMPION *

Maksājumu imports

Labdien!

Nomainīju datu apmaiņas sadaļā maksājumu dzini un ISO 20022. Maksājums internetbankā (Luminor) tiek noraidīts un faila formāts parādās iepriekšējais FIDA VISTA. Vai tas ir jautājums bankai, jeb kaut ko līdz galam nēesmu izdarījis HORIZON? Nepietiek tikai ar dziņa nomaiņu? Sākot strādāt ar programmu šī banka vēl nepieņēma ISO formātu un konsultants visu noskaņoja uz veco.

 

Paldies,

Viesturs.

10 ATBILDES 10
CONTRIBUTOR **

Tēma: Maksājumu imports

Sveiki! Vēlreiz pārbaudiet pamatdati-datu apmaiņa-maksājumu eksports un imports- pie Luminor bankas vai ir dziņa parametrs MUEXPISO20022.DLL ? Mēs strādājam ar šo, nekādu problēmu nav.

 

Sandra.

CONTRIBUTOR ***

Tēma: Maksājumu imports

Pārbaudiet, vai importētais fails tiešām ir ISO....xml (skat. faila nosaukumu)?

Dažkārt gadās, ka nomaina dziņu failu, bet maksājumu saraksts ir vienlaicīgi atvērts -> izveidojas tik un tā Fidavista fails. Pēc dziņu faila nomaiņas ieteicams maksājumu sarakstu atvērt no jauna un no jauna eksportēt maksājumus.

CHAMPION *

Tēma: Maksājumu imports

Paldies. Jā, dzinis ir šis. Tieši tas pats kāds visām pārējām bankām kur viss darbojas. Bet no kurienes tad parādās bankas atteikuma paziņojumā FIDA VISTA formāts? 

 

Faila nosaukums: FIDAVISTA1807182A9.XML

Importa statuss: Atteikts

CONTRIBUTOR ***

Tēma: Maksājumu imports

Faila nosaukums norāda formātu. Jūsu gadījumā tas ir Fidavista, ko banka nepieņem. ISO formāts veido citu nosaukumu, piemēram, ISO200220507180DF.XML

CHAMPION *

Tēma: Maksājumu imports

Jā. Bet vai tad failu neģenrē Horizon? Kas nozīmē, ka parametros (uzstādījumos) kaut kas nav pareizi, ja nomainot dzini, faili turpinās vecā formātā.  

CHAMPION ***

Tēma: Maksājumu imports

Atsūtat bildes ar uzstādījumiem no Maksājumu ārēja importa un exporta

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Tēma: Maksājumu imports

@VIESTURS - vai izdevās atrisināt radušos problēmu? 

CHAMPION *

Tēma: Maksājumu imports

Pagaidām nē. Izdzēšot veco un izveidojot jaunu importa - eksporta metodi, maksājuma uzdevumu faili joprojām veidojas FIDAVISTA formātā. Tā kā metode, ja pareizi saprotu, ir viena gan maksājumu eksportam, gan importam man nav skaidrs vai arī apraksts ir tikai vienā datu apmaiņas sadaļā? Impotrējot kontu pārskatu viss darbojas korekti vecā formātā. Bankā sagatavoju FIDAVISTA failu un Horizon joprojām norādu šo metodi.  Uz otru pusi tā nenotiek. 

Highlighted

Tēma: Maksājumu imports

Vai Jums nav vairāki konti Luminor ar dažādien SWIFT kodiem (RIKOLV2X un NDEALV2X)? Vai MU sūtīšanas parametros ir izvēlēta banka ar pareizo kodu?

Vai Luminor bankai sarakstā ir viena maksājumu nosūtīšanas metode, vai nav palicis vēl kāds ieraksts ar veco FidaVista formātu?

CHAMPION *

Tēma: Maksājumu imports

No visa uzskaitītā tiešām ir otra metode - algām.  Tā kā tā vairs netiek izmantota, izdzēsīšu un pārbaudīšu kādā formātā būs MU fails.