VIESTURS
CHAMPION ***

Maksājumu imports

autors VIESTURS

Labdien!

Nomainīju datu apmaiņas sadaļā maksājumu dzini un ISO 20022. Maksājums internetbankā (Luminor) tiek noraidīts un faila formāts parādās iepriekšējais FIDA VISTA. Vai tas ir jautājums bankai, jeb kaut ko līdz galam nēesmu izdarījis HORIZON? Nepietiek tikai ar dziņa nomaiņu? Sākot strādāt ar programmu šī banka vēl nepieņēma ISO formātu un konsultants visu noskaņoja uz veco.

 

Paldies,

Viesturs.

10 ATBILDES 10

autors Mija Zaļūksne

@VIESTURS - vai izdevās atrisināt radušos problēmu? 

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Pagaidām nē. Izdzēšot veco un izveidojot jaunu importa - eksporta metodi, maksājuma uzdevumu faili joprojām veidojas FIDAVISTA formātā. Tā kā metode, ja pareizi saprotu, ir viena gan maksājumu eksportam, gan importam man nav skaidrs vai arī apraksts ir tikai vienā datu apmaiņas sadaļā? Impotrējot kontu pārskatu viss darbojas korekti vecā formātā. Bankā sagatavoju FIDAVISTA failu un Horizon joprojām norādu šo metodi.  Uz otru pusi tā nenotiek. 

Accepted solution
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Vai Jums nav vairāki konti Luminor ar dažādien SWIFT kodiem (RIKOLV2X un NDEALV2X)? Vai MU sūtīšanas parametros ir izvēlēta banka ar pareizo kodu?

Vai Luminor bankai sarakstā ir viena maksājumu nosūtīšanas metode, vai nav palicis vēl kāds ieraksts ar veco FidaVista formātu?

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

No visa uzskaitītā tiešām ir otra metode - algām.  Tā kā tā vairs netiek izmantota, izdzēsīšu un pārbaudīšu kādā formātā būs MU fails. 

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Atsūtat bildes ar uzstādījumiem no Maksājumu ārēja importa un exporta

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
IneseC_VIVIO
CHAMPION *

autors IneseC_VIVIO

Pārbaudiet, vai importētais fails tiešām ir ISO....xml (skat. faila nosaukumu)?

Dažkārt gadās, ka nomaina dziņu failu, bet maksājumu saraksts ir vienlaicīgi atvērts -> izveidojas tik un tā Fidavista fails. Pēc dziņu faila nomaiņas ieteicams maksājumu sarakstu atvērt no jauna un no jauna eksportēt maksājumus.

sandrasvanka
CONTRIBUTOR ***

autors sandrasvanka

Sveiki! Vēlreiz pārbaudiet pamatdati-datu apmaiņa-maksājumu eksports un imports- pie Luminor bankas vai ir dziņa parametrs MUEXPISO20022.DLL ? Mēs strādājam ar šo, nekādu problēmu nav.

 

Sandra.

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Paldies. Jā, dzinis ir šis. Tieši tas pats kāds visām pārējām bankām kur viss darbojas. Bet no kurienes tad parādās bankas atteikuma paziņojumā FIDA VISTA formāts? 

 

Faila nosaukums: FIDAVISTA1807182A9.XML

Importa statuss: Atteikts

IneseC_VIVIO
CHAMPION *

autors IneseC_VIVIO

Faila nosaukums norāda formātu. Jūsu gadījumā tas ir Fidavista, ko banka nepieņem. ISO formāts veido citu nosaukumu, piemēram, ISO200220507180DF.XML

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Jā. Bet vai tad failu neģenrē Horizon? Kas nozīmē, ka parametros (uzstādījumos) kaut kas nav pareizi, ja nomainot dzini, faili turpinās vecā formātā.  

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām