SanitaP
CONTRIBUTOR ***

Nepareizs nostrādāto stundu skaits algu aprēķina izdrukās

autors SanitaP

Labdien! Atskaitēs par aprēķināto darba samaksu tiem cilvēkiem, kam bijušas virsstundas, svētku stundu apmaksa vai nakts stundas, nostrādātās stundas parāda kopā. Tiek saskaitītas kopā nostrādātās stundas+tai skaitā esošās nakts, svētku un virsstundas. Tā taču nebūtu jābūt. Kā to izlabot?

18 ATBILDES 18
SanitaP
CONTRIBUTOR ***

autors SanitaP

Es mēģināju vairākas izdrukas formas.

Atskaites-Algas-Aprēķinu kopsavilkums-Aprēķinu kopsavilkums vai Atskaite pa definētām grupām.

Gan Horizon šablonos, gan man pieejamajās izveidotajās izdruku formās, visur stundas saskaita kopā.

autors Anita Barbane

Un kā ar samaksas veidu aprakstiem lpp. Informācija?

SanitaP
CONTRIBUTOR ***

autors SanitaP
 

autors Anita Barbane

Vai visas stundas - nakts stundas, svētku stundas, virsstundas- tiek vadītas šajā vienā samaksas veidā Stundu apmaksa?

SanitaP
CONTRIBUTOR ***

autors SanitaP (Atjaunots ‎09-06-2021 15:33 autors SanitaP )

Nē, katram ir savs samaksas veids. Te piemēram, virsstundām. Līdzīgi ir arī nakts stundām un svētku stundām.

autors Anita Barbane

Ja nakts stundām/svētku stundām/virsstundām laukā Definētā grupa norādīts "Piemaksas", tad izdrukā "Aprēķinu kopsavilkums pa definētām grupām" tās uzrādīs kopā. Ja vēlas izmantot atskaiti pa definētām grupām un šīs stundas redzēt atsevišķi, tad katrai no tām jānorāda sava definētā grupa, piem., Piemaksa1, Piemaksa2, Piemaksa3. 

Pēc pievienotā apraksta atskaitē Aprēķina kopsavilkums gan jāuzrādās šīm summām atsevišķi. Ja tā nav, vēlētos redzēt izdrukas formu.

SanitaP
CONTRIBUTOR ***

autors SanitaP (Atjaunots ‎09-06-2021 16:33 autors SanitaP )

Visiem piemaksu veidiem norādīts "Piemaksa", bet atverot jebkuru no minētajām algu atskaitēm uz ekrāna katrs veids redzams atsevišķi- stundas un piemaksa eur. Bet, kad tālāk veic izdruku, tad redzamajā formā visas stundas tiek saskaitītas kopā! Foto pievienoju, kā atveras šī atskaite, bet, kad izvēlas izdrukas formu, tad ir 12 dienas, 224 stundas un bruto samaksa 640 eur.  Bet kopā nostrādātās stundas ir 144 nevis 224! Par pārējām stundām tikai piemaksā.

autors Anita Barbane

Vai varētu atsūtīt izdrukas formu?

Sistēma -> Uzstādījumi -> Dokumentu un pārskatu formas

Atrast izdruku un spiest ikoniņu ar zilo bultu pa labi (Importēt dokumenta vai pārskata formu). Un to pievienot šeit. 

Ja tā ir oriģinālā izdruka, tad vajadzētu atsūtīt bildi no drukāšanas loga, lai redzu kura izdruka tiek izmantota.

SanitaP
CONTRIBUTOR ***

autors SanitaP

Labdien! Man laikam nav pieeja, jo nav redzama tāda rinda Dokumentu un pārskatu formas.

Nosūtu bildi no ekrāna. Stundas skaitās kopā visās izdrukās, bet es ikdienā lietoju šo, uz kura stāv kursors Atskaite pa definētajām grupām un vēl Algu maksājumu saraksts pa struktūrvienībām.

autors Anita Barbane

@SanitaP 

Vai tiek drukāta oriģinālā izdruka vai veidotā kopija? Kura atskaite tiek izmantota? Vai visos šajos samaksas veidos lpp.Informācija laukos Kods izdrukai, Nosaukums izdrukai, Definētā grupa, Definētā grupa laikam atšķiras?

autors Modrīte Šiškova

Labdien!

Vēlos papildināt Anitas rakstīto. Ja izdrukas formās ir norādīts lauks ''Aprēķins.Stundas'', tad tiek saskaitītas kopā visas stundas, nostrādātās stundas +nakts stundas+ svētku stundas + virsstundas, ja darbiniekam tādas ir uzrādītas dokumentos. Orģinālajās izdrukas formās tiek izmantots šis lauks, tai skaitā arī izdrukas formā -Atskaite pa definētajām grupām. Ja ir nepieciešamība stundas dalīt pa samaksas veidiem, tad ir jāizmanto iespēja, ka samaksas veidiem tiek norādīta attiecīgā ''Definētā grupa laikam''. Ja vēlamies redzēt tikai nostrādātās stundas, tad pie konkrētajiem samaksas veidiem norādām <Definēto grupu laikam -Mēnešalgai>. Izdrukas formās ir jāveido kopijas, kurās arī tiek norādīts lauka ''Aprēķins.Stundas '' vietā ''Papildlauki. Mēnešalgai(stundas)''. Tāpat kopijas var arī papildināt ar Definētām grupām laikam priekš nostrādātajām nakts stundām, svētku stundām, virsstundām.

SanitaP
CONTRIBUTOR ***

autors SanitaP

Paldies par atbildi! Samaksas veidam to Definēto grupu laikam-Mēnešalga var tagad norādīt, tas nekādi neietekmēs algu aprēķinu? To ir jānorāda visiem izmantotajiem samaksas veidiem? Atvainojos, bet man tas liekas tik sarežģīti, es tiešām nesaprotu, kas jādara.

Accepted solution
Modrīte Šiškova
VISMA

autors Modrīte Šiškova

Samaksas veidiem var droši norādīt attiecīgo Definēto grupu laikam, jo tas neietekmē algas aprēķinus. 

Pirmais darbs ir sakārtot samaksas veidus, norādot pareizo Definēto grupu laikam. Pēc tam ir jālabo izdrukas forma, kur jāieliek jaunais lauks vai lauki. Ja tas ir par sarežģītu, tad vēlams pieteikt konsultāciju. 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien. Man aktuāls šis jautājums... Kā var pieteikties konsultācijai?

 

autors Modrīte Šiškova

Konsultāciju var pieteikt, rakstot uz šādu e-pastu: support.horizon@visma.com 

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies...

jandersone
CONTRIBUTOR ***

autors jandersone

Labdien!

Paldies par visām atbildēm. Pacentīšos Sanitai palīdzēt visu sakārtot.

jandersone
CONTRIBUTOR ***

autors jandersone

Mums viss sanāca, uztaisīju jaunu izdruku ar attiecīgajiem papildlaukiem, kurus pirms tam aizpildījām. Liels paldies!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām