Anonymous
Neattiecas

Noliktavas atlikumi

autors Anonymous

Ko darīt, ja noliktavas atlikums ir 26000 gab. un 0,00 EUR?

Situācija ir sekojošā - savulaik (5 gadi atpakaļ) tika nekorekti savadīts rēķins:

1.pozīcijā - 13000 gab. par 142,00 EUR

2.pozīcija - 13000 gab. par -142,00 EUR (jo sistēma nedod iespēju daudzumu savadīt ar mīnus zīmi, loģiski!!!)

13000 gab. es vēl varu norakstīt pa 0,00 EUR. Bet pie atlikušajiem 13000 gab. man tik un tā norakstās 142,00 EUR.

Varbūt kāds ir sastapies ar tādu "interesantu" situāciju un var padalīties ar pieredzi tās risināšanā?

Paldies.

6 ATBILDES 6
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Mazliet nevaru saprast, Jūs vēlaties norakstīt visu preci vai palielināt no 0.00 uz attiecīgo ciparu iepirkumu summu?

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Norakstīt visu preci, lai noliktavā norakstās tikai daudzums un summa 0,00 EUR. Nevaru saprast, kur man tas 142,00 EUR "ķeras", kad mēģinu norakstīt visu preci.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Kāda partija parādās, kad mēģiniet norakstīt preci? 

Partijas var ieslēgt pavadžime nospiežot Ctrl+P

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Ceru, ka var redzēt...Ceru, ka var redzēt...

 

 

Accepted solution
Ģirts Juraševskis
VISMA

autors Ģirts Juraševskis

Negatīvo atlikumu var mēģināt norakstīt ar Atlikumu nonullēšanas dokumentu, dokuments ir veidojams noliktavas inventarizāciju sarakstā vai arī atlikumu pa partijām atskaitē Darbības - Norakstīt atlikumu. Ja dokuments pie inventarizācijām nav atrodams vai arī atskaitē nav opcijas norakstīt, tad vispirms jāizveido šis dokumenta tips.

Otru pozitīvo atlikumu vajadzētu norakstīt ar parasto norakstīšanas pavadzīmi.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Ideāli!!!! Liels Jums paldies! Problēma ir atrisināta!!!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām