atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
CONTRIBUTOR *

Noliktavas vadības sistēma

autors monvids

Labdien!

 

Ja vēlamies attīstīt nomenklatūras kustību noliktavā, izmantojot svītrukodus un plauktu adresēšanu, būtu nepieciešams WMS (Warehouse management system) risinājums. Vai to iespējams veikt ar kādu no Horizon moduļiem?

 

 

5 ATBILDES 5

autors Lana Garonska

Te būtu jāsaprot, kādas prasības izvirzāt un ko sagaidāt no šādas funkcionalitātes. Praksē ir pielietotas dažādas pieredzes, kas piemērotas klienta biznesa specifikai. Risinām to Noliktavas moduļa ietvaros, pielāgojot atbilstoši vajadzībām konkrētus laukus.

CONTRIBUTOR *

autors monvids

Labdien pēc ilgāka laika. Mūsu noliktavā lielākais nomenklatūru klāsts ir papīra loksnes, kur viena nomenklatūra var tik izvietota uz vairākām paletēm. Mēs vēlētos papīra daudzumu uzskaitīt ne tikai loksnēs, kā tas ir šobrīd, bet arī, ka kāds noteikts daudzums izvietots uz konkrētas paletes, cits daudzums uz citas konkrētas paletes.

Jautājums līdz ar to ir - vai Horizon var atrisināt jautājumu, ka atlikumā ir ne vien zināms lokšņu skaits, bet arī uz kādām numurētām paletēm atlikums izvietots?

 

autors Lana Garonska

Ja pareizi saprotu, tad paletes varam uztvert kā "plauktu vietas" jūsu noliktavā?

Ja tā ir, tad šo sistēmā varētu risināt 2-ējādi:

1.variants. Horizonā ir pieejams "Plauktu modulis", kurš ir paredzēts noliktavas plauktu adrešu veidošanai un preču fiksēšanai konkrētās adresēs. Šeit jāņem vērā, ka jebkura ielikšana vai izņemšana no plaukta ir jāfiksē un jāveido atsevišķu plauktu dokumentu. 

2.variants. Var izveidot Partijas īpašību (Pamatdati->uzņēmums-īpašības). Es ieteiktu veidot pārskaitījuma īpašību, kurā uzskaitīt visas paletes vai citas plaukta vietas. Šādā risinājumā, tad jau preču saņemšanas dokumentā var norādīts uz kuru paleti tiks uzlikta konkrētā saņemtā partija. Atlikumus pa paletēm tad varēs apskatīties Askaites->Noliktava->Atlikumi pa partijām, izliekot izskatā konkrēto īpašību. 

CONTRIBUTOR *

autors monvids

Paldies par atbildi!

1) Ja pareizi saprotu, tad "Plauktu modulis" vairs netiks attīstīts? Vai "Plauktu modulis" strādā ar REST API?

2) Situācija ir tāda, ka saņemtais materiāls tiek aprakstīts ar vienu pavadzīmes rindiņu, taču tas var būt izvietots uz 1 vai vairākām paletēm. Savukārt, ja materiāls tiek norakstīts uz vienu pasūtījumu, tad būtu jāzina, uz cik un kurām paletēm, tas izvietots. Papētīju Jūsu piedāvāto risinājumu, taču sapratu, ka vienā saņemšanas dokumentā varu norādīt tikai vienu īpašību. Pie tam vienā saņemšanas dokumentā var būt dažādas nomenklatūras.

Vai saņemto preci nav iespējams sadalīt pa sērijām? Katra palete ir cita sērija.

autors Lana Garonska

1) Plauktu modulī šobrīd nav plānots veikt izmaiņas. Vairāk skatamies uz iespējām integrēt šo moduli ar ārējām aplikācijām. REST šī moduļa dokumenti ir pieejami.

2) Īpašibas ir iespējams pielikt ne tikai visam dokumentam, bet gan arī dokumentu rindām vai partijām. Viss atkarīgs no tā ko pēc tam ar šo palešu informāciju gribesiet Horizonā darīt un kādās atskaitēs redzēt? Ja informāciju liksiet Partijas īpāšībā, tad partijas atskaitēs tās būs redzamas. Dokumentu rindu ipašības būs redzamas Dokumenti->Noliktava->Pavadzīmju un rēķinu rindas sarakstā.