Anonymous
Neattiecas

PVN 1.pielikums

autors Anonymous

Man uz 1.pielikumu zem T aiziet visi maksājuma uzdevumi par pvn D572..K262 vai tas varētu būt tādēļ, ka maksājuma uzdevumos  tiek norādīta darījuma vieta "iekšzeme"?

4 ATBILDES 4
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs
Summas vairāk kā 150 Eur?
Pvn kategorijai klientam gadijuma nestav pazime T?
Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Accepted solution
Gunta_AlianseTM
PARTNER

Uz PVN 1.pielikumu aiziet visi tie dokumenti, kuriem ir grāmatojums D572.. (ja PVN konts /grupa norādīts 572 [Sistēma-uzstādījumi-Uzskaites parametri-> {PVN deklarācija} Konts vai kontu grupa norēķiniem par PVN]) un darījuma vieta iekšzeme.
Zem T viņi nokļūst, jo darījuma summa bez PVN ir 0.00 - respektīvi mazāka par 150 eur.

Nekāda sakara ar kategoriju aprakstu tur nav!

Risinājums: 1.variants: vienkārši izdzēst no 1.pielikuma maksājumus budžetā (var izstādīt uz ekrāna kolonnu PVN% un pēc tās sakārtot - tā būs vieglāk atrast)
2.variants - katru mēnesi grāmatot budžetā maksājamo nodokli uz kontu, kas ir ārpus PVn apraksta grupas un bankā maksājot norādīt jauno kontu (bet man liekas, ka vienkāršāk ir vienkārši "iztīrīt 1.pielikumu)

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

1.Summas ir lielākas par 150 eur

2.klientu kartiņā nav pazīmes T, tur ir kategorija 1 "maksatājs iekšzemē" .

es nesaprotu kapēc maksājuma uzdevumi ieiet tur, kur tiem nav jābūt

 

 

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Screenshot_20190207-170703_Microsoft Remote Desktop.jpgjaparbauda darijuma vietas pazimi vai nu no pielikuma, to dokumentu vai klientam zem ta kategorijas

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām