atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Silvija
CONTRIBUTOR ***

PVN deklarācijā darījumi iekšzemē un III pielikums neaizpildās

autors Silvija

Labdien,

veicot PVN deklarācijas par jūniju aprēķinu, neaizpildās 41.rinda - iekšzemē veiktie darījumi un PVN 1-III pielikumā par izrakstītajiem rēķiniem darījuma partneriem aizpildās tikai PVN summas , darījuma summas 0.00. Klients ir bijis arī iepriekš un PVN apraksts arī izveidots jau agrāk.  Pārbaudīju arī formulas PVN aprakstā. Ko vēl varētu pārbaudīt?

Maijā tika mainīta versija uz 555. 9.laidienu.

 

Ar cieņu,

Silvija

4 ATBILDES 4
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien,

41. rindas summa un III. pielikumā darījuma summa aprēķinās pēc šīs rindas formulas finanšu pārskatā. Jāpārbauda, kāds tieši ir grāmatojums un vai formula ietver šo grāmatojumu  - gan konts, gan darījuma vieta un citi saskaitāmā nosacījumi

Vēl jāpaskatās Apgāde - PVN deklarācijas - PVN deklarācijas apraksts. Vai pret 41.rindu ir norādīta pareizā finanšu pārskata rinda, jo tādā veidā tiek savienota deklarācijas rinda ar finanšu pārskata rindu.

 

Vai pareizi saprotu, ka rinda neaizpildās vispār un darījuma summa nav nevienam darījumam? Vai tas tomēr tikai vienam vai atsevišķiem darījumiem?

Silvija
CONTRIBUTOR ***

autors Silvija

Labdien, 

41.rinda neaizpildās nevienam darījumam (kopā ir  4 darījumi, 3 ar vecu klientu un 1 jauns klients šomēnes) un PVN III pielikums aizpildās visas kolonnas, izņemot darījuma summa bez PVN - tur ir 0.00 un līdz ar to darījuma kods T, bet PVN summas kolonna aizpildās pareizi no rēķiniem. 

PVN aprakstu pārbaudīju Finanšu pārskatos, nekas jau arī netika mainīts. PVN kategorijas arī pārbaudīju, tur  Neapliekamai personai aprakstā bija palikuši PVN konti, kuriem mainīti subkonti, tos izlaboju. Bet tas nenovērsa problēmu.Nesaprotu, ko vēl pārbaudīt...

Ar cieņu,

Silvija

 

Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Vai apskatot Finanšu pārskata aprēķina rezultātu no Virsgrāmatas puses tur ir šī rinda aprēķināta?
Jāpārbauda Apgāde - PVN deklarācijas apraksts, vai tur tiešām ir norādīts rindai atbilstošais finanšu pārskata postenis.

pvnjaut.png

 

Šis vairāk tāds jautājums, ko labāk saprast apskatoties datos, tādēļ ieteicams vērsties pie sava konsultanta.

Silvija
CONTRIBUTOR ***

autors Silvija

Paldies Jums, beidzot atradu kļūdu. Rinda bija norādīta, bet šomēnes bija papildināta formula ar jaunu kontu un bija kļūda: +KAK6111-KAK6111, tāpēc sanāca 0. Vajag - KAD6111. 

Ar cieņu,

Silvija