Anonymous
Neattiecas

Pamatlīdzekļu iegādes dokumenta ģenerēšana no metarēķina

autors Anonymous

Labdien

ko vajadzētu pārbaudīt uzstādījumos, ja no sadaļas Dokumenti -> Metarēķini->Metarēķinu saraksts nav iespējas izveidot PL un NIE iegādi?

es veidoju Metarēķinos caur :Darbības -veidot norādītā tipa dokumentu

šeit ir visi iespējamie apgādes dokumenti, tikai ne tie , kas saistīti ar PL un NIE.

paldies!

2 ATBILDES 2
Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

No metarēķina nav un visdrīzāk nekad nebūs iespējas ģenerēt PL un NĪ dokumentus dēļ PL kartītes specifikas un daudzajiem laukiem, kas tur ir.

Labā ziņa - drīzumā metarēķinam būs iespēja piesaistīt jau gatavu PL dokumentu.

 

Tātad pastāv 2 varianti:

1) No metarēķina ģenerēt pavadzīmi-kreditoru dokumentu, grāmato uz PL iegādes starpkontu. Un pēc tam veidot atsevišķu PL ekspluatācijā nodošanas dokumentu - nekreditoru, noņem no starpkonta.

 

2) Ievadīt metarēķinu. Ievadīt PL dokumentu. No metarēķinu saraksta sasaistīt  (būs no 530.v.).

 

 

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Sveiki!

 

Cik es zinu principu pēc kāda tiek vadīti Metarēķini un rēķini vispār - tad no sākuma tiek veidota preces kartīte un pakalpojuma kartīte, un tad vadot iekšā metarēķinu tiek izvēlēta tā attiecīga preces kartīte.

 

Šaubos vai var no Metarēķina uzģenerēt PL kartiņu.

Vai arī kāds var mani piekoriģēt?

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām