Ingaz
CONTRIBUTOR *

Par brīdinājumu izveidi

autors Ingaz

VID iesūta rīkojums par naudas līdzekļu ieturēšanu no konkrēto darījumu parneru - kreditoru darījumiem. Kāds varētu būt risinājums, kas nodrošinātu mūsu darbinieku informēšanu pirms darījuma veikšanas, ka maksājums būs jāveic uz Valsts Kasi, bet ne klientam? Vai varētu uzstādīt, ka ievadot metarēķinu - uzreiz uz ekrāna parādās brīdinājums? Vai ir kādi citi varianti?

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION *

autors Ludmila_M_

Vai Klienta kartiņā kā noklusēto ievadīt jau Valsts kases kontu?

( Drīzāk brīdinājums jāpiesaista pie klienta kartiņas)

Ingaz
CONTRIBUTOR *

autors Ingaz

Paldies, ka ieteicāt risinājumu, bet varbūt tomēr pastāv citas iespējas...

Ja klients, kurš visticamāk ir diezgan lielas summas palicis parādā LV- tātad nonācis grūtībās - vēlēsies saņemt avansu un pēc tam veikt piegādi - vislabāk būtu ar viņu šo darījumu neveikt, jo pastāv risks, ka preču piegāde nenotiks. Visefektīvākais risinājums būtu, ja neviens no darbiniekiem, nevarētu ne ievadīt metarēķinu, ne arī ģenerēt maksājumu, vai to varētu darīt tikai izvērtējot riskus un papildus komunicējot ar darījumu parteri, darot zināmu partnerim par VID rīkojumu...

Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @Ingaz ,

 

Iespējams darbinieku informēšnai noder klienta kartītes lauks "Paziņojums".

Šeit var izlasīt sīkāk: https://community.visma.com/t5/Zinasanu-baze/Lauks-Klienta-pazinojums-Klienta-kartite/ta-p/402520

 

Ingaz
CONTRIBUTOR *

autors Ingaz

Paldies, tad daļēji atrisina situāciju. Darbojoties ar klienta kartīti, veidojot rēķinus - paziņojums parādās, bet metarēķina stadijā tas nav - vai ir kāda iespēja, to dabūt jau ievadot sistēmā metarēķinu?

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām