VIESTURS
CHAMPION ***

Pārbaudes laika beigu atgādinājums

autors VIESTURS

Labdien!

Ja pareizi atceros no instrukcijām, ir iespēja saņemt atgādinājumu par pārbaudes laika beigām darba līgumā. Vai varētu palūgt atgādināt, kas jādara uzstādījumos?

 

Paldies,

Viesturs

2 ATBILDES 2
VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Paldies. Izrādās, ka man tas viss jau bija, bet kartiņās nenorādīju pārbaudes laika beigu datumu. Tagad norādīju nākamam darbiniekam un tā arī notestēšu.

Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Jāizveido pats Brīdinājums -- Pamatdati - uzņēmums  - brīdinājumi. Veidojam jaunu - Nosaukums, kods, Saraksts būs attiecīgi Pārbaudes laiks. Spiežam filtrs- izveidojam  jaunu. Pieliekam lauku Pārb.l.beigas Nākamās X dienas ( saglabajām un izvēlamies) . Izskatu tālāk izvēlamies Saraksts. Ieejam cilnē E-pasts , aktivizējam un tad attiecīgi tur aizpildām visu nepieciešamo info- ko atspogulot, kadu tekstu, kam sūtīt. Saglabājam.

 

Ejam tālāk Sistēma - uzstādijumi - Automatizētie darbi. Taisam jaunu darbu - Nosaucam to kaut kā; izpildāmā objekta klase būs attiecigi Brīdinājuma ģenerēšana, tālāk izvēlamies FTGserveri, kurš tad izpildīs šo uzdevumu. 

 

Ieliekam sākuma datumu, no kura sāks strādāt šis darbs, pārtraukt (Nekad), un tad atkārtot cik bieži 🙂

 

Saglabājam un notestējam

 

 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām