GatisS
CONTRIBUTOR *

Pārvērtēšanas pavadzīme rindu ievade

autors GatisS

Labdien!

Interesē "Pārvērtēšanas pavadzīmes" rindu nolasīšana un ievade caur REST. Izmantoju resursu "/rest/TNdmPvzPar".

Atverot gatavu pavadzīmi caur Horizon redzams, ka ir ievadītas piemēram 30 rindām, kur katrai rindai ir Partija, kods, vecā cena, jaunā cena utt.

Nolasot šo pašu dokumentu caur REST vienīgās rindas redzu "dmDokStrvBL", bet tur ir tikai četras un ir ļoti maz datu. Katrai rindai ir tikai:

<PK_DSTRV>###</PK_DSTRV>
<PK_DOK>
<href rel="self">/rest/TNdmPvzPar/###</href>
</PK_DOK>
<PK_STRV>
<href>/rest/TdmStrv/###</href>
</PK_STRV>
<VEIDS>0</VEIDS>
<TIPS>0</TIPS>
<STR_KODS>###</STR_KODS>
<STR_NOSAUK>###</STR_NOSAUK>

14 ATBILDES 14
Accepted solution
Mija Zaļūksne
VISMA

autors Mija Zaļūksne

@GatisS kļūdas labojums ir pieejams 550. versijas 15. laidienā

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Pareizi sanāk rezultāts, jo caur šo resursu Jūs skataties nevis saturu, bet gan informāciju par pašu dokumentu.

Lai paskatītos saturu un rindas, tad izmantojiet citur resursu - /rest/TNpvzRndSar/query?filter=D_PK_DOK - dokumenta ID vai  D_DOK_NR - dokumenta numurs. un tad attiecīgi liekam klāt &columns= un liekam klāt kolonnas, kuras mums interesē 🙂

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Paldies.

Parasti jau cik esmu lasijis un veidojis dokumentus rindas nolasās un ievietojas pie dokumenta. Šis ir pirmais gadijums kad dokumentā rindas neattēlojas.

 

Un varbūt varat pateikt kā man pievienot to rindu, jo redzu /rest/TNpvzRnd, kas ir konkrētā rinda, bet /rest/TNpvzRnd/template man atgriež error "Invalid column name 'COUNTER'.".

Arī rindas nolasīšana atgriež šo pašu error.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Jūs nevariet pievienot Counter kolonnu -  to piešķir programma un nav pievienojama.

Ko ar COUNTER Jūs domājat, ja liekat kā kolonnu?

 

 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS (Atjaunots ‎23-01-2020 13:05 autors GatisS )

Ar jūsu palīdzību es ieguvu rindas ar resursu "/rest/TNpvzRndSar/query?filter=D_PK_DOK eq ####".

Tur parādās rindas resurs, piemēram "/rest/TNpvzRnd/###", bet verot šo resursu man parāda:

<error>
    <class>ERestException</class>
    <message>Invalid column name 'COUNTER'.</message>
</error>
 
Tad nenorādot rindas ID es redzu resursu sarakstu un redzu, ka ir rindas template "/rest/TNpvzRnd/template", un verot šo template man arī parādās tas pats counter error.
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Pirmajā gadījumā rādās error, jo Jūs atsaucaties uz to pašu dokumentu un izskatās, ka veidojas "round reference"  - pa apli viss sasaiste iet.

 

Un saistībā ar tempate - programmā nav tāda template uz rindas ievadi iekš Pavadzīmes resursa - šobrīd mēs apskatāmies pavadzīmi un no tās pavadzīmes mēs vēlamies paņemt rindu un izmantot tās rindas it kā veidu, lai to izveidotu.

 

Lai izveidotu pvz ar rindām ir jāizmanto atsevišķi attiecīgās pvz templatus zem resursa - /rest/TNdmPvzPar/template/## un veidot pārvērtēšanas pavadzīmi

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Kapēc es atsaucos uz pašu dokumentu?

Pārvērtēšanas pavadzīmei resurs ir "/rest/TNdmPvzPar", pēc rindu saraksta, ko ieguvu no jūsu norādītā "/rest/TNpvzRndSar", "Pavadzīmju un rēķinu rindas" resursa, es iegūstu tā dokumenta rindu sarakstu, kur katrai rindai ir savs resurs "/rest/TNpvzRnd/133237". Attiecigi gribu atvērt rindu bet atgriež to error.

 

Apskatot rindas pieejamos resursus redzams rindas template:

<templates>
<description>Jauna ieraksta sagataves</description>
<link>
<href rel="default">/rest/TNpvzRnd/template</href>
<description>Jauna ieraksta sagatave</description>
</link>
</templates>

 

Bet izsaucot šo template arī ir COUNTER error.

 

Es zinu, ka, lai izveidotu pvz, jāizmanto attiecīgās pvz template un tā parasti datu, bet pārvērtēšanas pavadzīmei "/rest/TNdmPvzPar/template/##" nepiedāvājas rindas kā tādas.

Kādā veidā tad man viņas padot?

GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Ļoti gaidu info, kā šo realizēt, jo ši pavadzīme nepieciešama procesa ietvaros.

Šis ir pirmais dokuments, kuram nenorādās rindas veidojot pēc template. Ceru ka būs iespēja rindas izveidot.

autors Ģirts Juraševskis

Šobrīd pārvērtēšanas pavadzīmi nav iespējams izveidot, problēma ir nodota izstrādei.

Sekojiet versiju/laidienu aprakstiem, tajos būs informācija par labojumu.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Kādu informāciju vēlaties nolasīt?

Pēc pieprasījuma atgriešanas redzams, ka tas atgriež tikai STR informāciju. 

Iespējams ir jāzimnato cits resurss, nevis default pēc DOK_PK, bet jāmeklē resursu, kur ir query? pieprasījums uz dok.numuru

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS (Atjaunots ‎23-01-2020 11:26 autors GatisS )

Man neizdodas ielikt bildi.

Bet atverot caur REST parādās piemeŗam 30 rindas ar partiju, veco jauno summu utt.

Bet rest ir tikai trīs STR rindas ar saiti uz struktūrvienībām un viss.

autors Mija Zaļūksne

Attēlu variet pievienot šādi:

 

bilde.PNG

GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Es jau tā mēģināju, bet man visu sākot no bildes, to ieskaitot, neradija.

Seit pielieku attēlu:

image.png

GatisS
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Tagad attēls pielikās. Lūk šis rindas visas es gribu izgūt un arī viedojot dokumentu pievienot.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām