Anonymous
Neattiecas

Pasūtījuma status nemainās pēc pavadzīmes izveidošanas (ar REST)

autors Anonymous

Labdien,

 

Mums ir sekojoša situācija:

  • Pasūtījums piegādātājam ar statusu 2 (Apstiprināts) nemaina statusu uz 6 (Daļēji izpildīts) vai 1 (Izpildīts) pēc pavadzīmes izveidošanas izmantojot REST resursu: POST -> /rest/TNdmPvzIn.
  • Pasūtījuma dokumenta tips ir: /rest/TdmDocType/185 (PAS : Pasūtījums piegādātājam).
  • Pavadzīmes dokumenta tips ir: /rest/TdmDocType/6 (NSAN : Saņemšana).
  • Pavadzīmē ir atsauce uz pasūtījumu: <NdmPvzAddition><PK_ORDER>{id}</PK_ORDER></NdmPvzAddition>


Man ir sekojošs jautājums:

Vai mana sapratne par pasūtījuma un pavadzīmi sasaiste ir pareiza, un ka var panākt lai pasūtījuma status mainījās atkarīgi no izpildītājam preču līnijām pavadzīmē, pēc pavadzīmes iegrāmatošanas sistēmā?


Paldies, Ar cieņu, Artjoms Rebrovs.

9 ATBILDES 9
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Nu lai vienkārši parasti saprastu, kā tas dokuments izskatās REST pusē -  atrodi to pavadzīmi RESTā, kur būtu info par piesaistīto pasūtījumu, paskaties uz tā strukūru un ievadītiem laukiem. Šeit obligāti jāatrod tāda, kura ir ģenerēta no pasūtījuma, nevis vienkārši ievadīts no atsevišķa dokumneta

 

Ar to var sākt 🙂

 

 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Nu, es pirmām kārtām arī to izdarīju, paņemu jau izveidoto no pasūtījuma pavadzīmi. Diemžēl atsauci uz pasūtījumu neizdevās atrast un <PK_ORDER/> ir tukšs.

 

Vai varētu būt tā, ka pasūtījuma statusa automātiska nomainīšanas darbojas tikai veidojot pavadzīmi no pasūtījuma tieši Horizonā?

Un REST servisos tas vispār ne darbojas vai strādā kaut kā citādāk?

 

Ar cieņu, Artjoms Rebrovs.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Hmm.. dīvaini, PK_Orderim ir jābūt ja tas ir izveidots no pasūtījuma. Tālāk pat izdzēst tādu pvz nevarētu, jo kliengtu, ka ir piesaistīts pie pasūtījuma. Vai pvz iekšā ir "zibentiņi" pie Nomenklatūrām??

 

To ģenerēšanu būtu jatestē no REST puses, es domāju, ka ir funkcionāls, kurš nomaina, bet pagaidām pašam saskarsme ar tādu nav bijis.  Šā vai tā PK_ORDER ir jābūt atsaucē pavadzīmē, citadāk sanāk ši pvz nav uztaisīta no šī pasūtījuma

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Vai tie ir "zibentiņi"?

Capture.PNG

Jā, pašlaik jau izveidoju parīs pavadzīmes ar atsauci uz pasūtījumu (PK_ORDER) un Horizonā -> Saņemšanas apskatē -> laukā 'Pasūtījums' ir pasūtījuma numurs. 

Capture.PNG

Bet pasūtījuma status ir tas pats ka bija iepriekš.

 

Ar cieņu, Artjoms Rebrovs.

 

 

Accepted solution
Ģirts Juraševskis
VISMA

autors Ģirts Juraševskis
Viss tiek darīts pareizi, tikai ir jāatceras par Horizon funkcionalitāti, proti, pasūtījuma statuss tiek mainīts tikai tad, kad pavadzīme tiek izpildīta.
Izpildīt var Horizon vai arī RESTā ar ExecuteFromKey.
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies jums abiem, Vitālijs un Ģirts par paskaidrojumiem.

 

Vēl gribu precizēt par 'ExecuteFromKey' funkcionalitāte.

Es izveidoju POST pieprasījumu uz attiecīgo resursu: /rest/TNdmPvzIn/ExecuteFromKey, ar formas parametriem:

 

aKey: {saņemšanas pavadzīmes id}
CounterVal: {rindas numurs}
GramDate: {šodienas datums formata: yyyy-MM-dd}

 

 

Un atbilde bija sekojoša:

 

 

<error>
    <class>EValidationException</class>
    <message>Ieraksts ir mainījies kopš nolasīšanas.Pārlasiet to, lai redzētu izmaiņas!</message>
</error>

 

Un protams pasūtījuma status ir tas pats kas bija agrāk.

 

Man līdz galam nav skaidrs kas būtu pareiza vērtība 'CounterVal' parametram, vai tas ir pavadzīmes rindu skaits vai atsevišķas rindas numurs?


Ar cieņu, Artjoms Rebrovs.

Accepted solution
Nauris_arise_lv
PARTNER

autors Nauris_arise_lv

CounterVal nav {rindas numurs}, bet dokumenta lauka COUNTER tekošā vērtība, ko var iegūt /rest/TNdmPvzIn/{saņemšanas pavadzīmes id} vai pirmdokumentu sarakstos.

Accepted solution
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies, man izdevās saistīt pavadzīmi ar pasūtījumu un pēc 'ExecuteFromKey' pieprasījuma pasūtījuma statuss tiek nomainīts automātiski.

 

Ar cieņu, Artjoms Rebrovs.

Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Korekta izveide caur Horizon - 

Dokumenti - Loģistika - Pasūtījumi// Pievienojam jaunu Pasūtījumu piegādātājam// Ievadām Piegādātāju, Noliktavu, Preces un lejā spiežam ķeksi "Apstiprināt"  ( image.png) - Saglabājam

 

Atrodam pasūtījumu - Darbības - Ģenerēt pavadžimi - Saņemšanas pvz

 

Mums tiek uzģenerēta Saņemšanas pvz no pasūtījuma un tas ir redzams pēc zibentiņiem pie preces .

Lauks Pasūtījums ir tīri informatīvs, lai redzētu kāds pasūtījums tas ir, bet to var arī redzēt caur PVZ saistītiem loģistikas pasūtījumiem

 

Tiklīdz tiek ievadīta saņemšanas pvz un tiek izpildīta, pasūtījums arī nomaina savu statusu uz Izpildīts

 

 

 

 

 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām