atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Dace
CONTRIBUTOR ***

Periodu tips, ģenerējot rēķinu no pakalpojumu līguma

autors Dace

Vai tiešām ir tā, ka, ģenerējot rēķinu no pakalpojumu līguma, periodu tips ir iespējams tikai Kārtējais vai Nākamais? Varbūt vajadzīgi kādi papildus uzstādījumi?

Ļoti būtu nepieciešams Iepriešējais periods, lai varētu automātiski iegrāmatot ieņēmumus pareizā periodā.

4 ATBILDES 4
VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Ja pareizi saprotu par ko ir jautājums, eksistē arī iepriekšējais perioda tips. To izmantoju Uzkrāto ieņēmumu uzskaitē finanšu gadam sekojošā menesī, lai būtu korekta periodizācija. Realizācijas rēķini janvārī par saņemtajiem pakalpojumiem decembrī.

Dace
CONTRIBUTOR ***

autors Dace

Jā. Par to es runāju. Veidojot rēķinu manuāli, to ir iespējams norādīt, bet rēķinu ģenerēšanas logā (Dokumenti - Līgumi - Pakalpojumu līgumi => Darbības - Veidot rēķinus par pakalpojumiem) ir tikai Kārtējais vai Nākamais (screen shot pielikumā).

Varbūt kāds ir saskāries jau ar šādu problēmu?

Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @Dace 

Ar novēlošanos šeit piebildīšu, ka jā, šobrīd ģenerējot pakalpojumu līgumu rēķinus var norādīt tikai "Kārtējais" un "Nākamais".

Pagaidām nav plānos šeit veikt kādas izmaiņas, bet "pielieku plusiņu" šai vajadzībai nākotnes attīstības darbu sarakstā.

Dace
CONTRIBUTOR ***

autors Dace

Ok. Gaidīsim šo iespēju.

Manuprāt, tā ir diezgan tipiska situācija, ka pakalpojumu rēķins tiek veidots par iepriekšējo periodu un manuālā ievadē to var norādīt.