PRIMUM
CONTRIBUTOR ***

Personāla vadītājs, kas nav darbinieks

autors PRIMUM

Labdien!

 

Vai ir iespējams izveidot HoP lietotāju Personāla vadītājs, kurš nav darbinieks attiecīgajā uzņēmumā, bet var redzēt HoP informāciju par visiem darbiniekiem?

 

Cieņā,

Jānis Bojārs

4 ATBILDES 4
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Labdien, Jāni!

 

Jā, tas ir iespējams. Šim darbiniekam jābūt ievadītam Horizon personu sarakstā un tam jāizveido WEB lietotājs ar piesaistītu personu.

Te gan precizējošs jautājums - kādu informāciju šim darbiniekam būs nepieciešams redzēt? Iespējams, ka to jau var redzēt no Horizon puses.

 

 

PRIMUM
CONTRIBUTOR ***

autors PRIMUM

Vēlme ir izveidot HoP lietotāju, kas var redzēt informāciju par darbinieku prombūtnēm (Prombūtnes kalendārs) un varbūt informāciju par Mani darbinieki.

 

Vai šo informāciju persona, kas nav darbinieks, var redzēt tikai Horizon?

 

Pašreizējā konfigurācija:

- Ir izveidota persona Personu sarakstā (Personas kartīte nav).

- Persona ir norādīta kā Apstiprinātājs struktūrvienības augšējam līmenim (V), bet praksē nebūs kā apstiprinātājs. Veidots ar mērķi lai dati par visiem darbiniekiem būtu pieejami HoP.

- Izveidots HoP lietotājs (Horizon WEB lietotājs sadaļā Objekti norāde uz Personu) ar piešķirtu moduli Esmu iepazinies (lietotājs ir arī kā Esmu iepazinies administrators un šī funkcionalitāte darbojas korekti) un tika piešķirti moduļi Personāls un Mana darba vieta dažādās kombinācijās, taču Prombūtnes kalendārs nav pieejams.

Accepted solution
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Paldies par plašo papildinājumu!

 

Jā, ar personu vien nepietiks, lai redzētu sadaļu Prombūtnes kalendārs.

Tad šim lietotājam jāveido arī Personas kartīte, Tiesiskās attiecības un Personas amata dati. Visus šos datus var neapstiprināt (nelikt ķeksi pie "aktīvs"), lai tie neietekmē algu aprēķinu. 

Un pie apstiprinātājiem šim lietotājam adm. struktūras virsgrupā jāliek Tips "Papildu", lai redz sadaļu "Mani darbinieki" par visiem, bet uz saskaņošanu nav attiecināms.

 

PRIMUM
CONTRIBUTOR ***

autors PRIMUM

Paldies!

Pēc šādas konfigurācijas strādā.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām