Sarmīte17
CONTRIBUTOR ***

Personas kartiņa - priekšlikums IIN un VSAOI informācijai

autors Sarmīte17

Labdien!  

Ja tiek darbā pieņemts jauns darbinieks pirmo reizi, tad automātiski aizpildās IIN un VSAOI reģistrs (versija 585.11). Ja darbinieks tiek pieņemts darbā atkārtoti (ar to pašu tabeles nr.), tad  šie reģistri automātiski neaizpildās. Būtu labi, ja reģistri aizpildītos automātiski arī pie atkārtotas darbinieka stāšanās darba attiecībās.

6 ATBILDES 6

autors Anita Barbane

 IIN un VSAOI informācija piesaistās nevis pie tiesiskām attiecībām, bet pie personas kartītes.

Atveros šos ierakstus, pamata tiesiskās attiecības uzrāda tikai vizuāli . Jaunas tiesiskās attiecības izveidojot, IIN un VSAOI informācijā tiek uzrādītas jaunās pamata tiesiskās attiecības.

Jā, datums "Spēkā no" paliek no iepriekšējām pamata TA, bet tas netraucē aprēķiniem, jo nodokļi tiks rēķināti sākot ar jauno tiesisko attiecību sākuma datuma.

Ja darbiniekam laika posmā starp iepriekšējām un jaunām tiesiskām attiecībām IIN un VSAOI informācija nav mainījusies, tad šeit nekas nav ne jālabo, ne jauns jāveido. Ja informācija ir mainījusies, piem., iestājies pensijas vecums, tad VSAOI informācijā gan jāveido jauns ieraksts, IIN informācija tiks nomainīta EANG ielādes laikā.

 

Ilva_O
CONTRIBUTOR ***

autors Ilva_O

@Anita Barbane - Ja pirms tam darbinieks strādājis ar ANG, atbrīvots, pēc kāda laika atsāk strādāt bez ANG, ar EANG ielādi informācija nesalabojas - spēkā vecie dati (ar ANG). Tas jāatceras izdarīt manuāli. Nav taču iespējas atbrīvojot automātiski noslēgt IIN informāciju?

 

autors Anita Barbane

@Ilva_O automātiskā noslēgšana pie atbrīvošanas nav tik viennozīmīgi izdarāms. Jo, izmantojot EANG, darbiniekam izveidojas ieraksti ar nākotnes datumiem. 

Automātiski noslēdzot pie atbrīvošanas un atkal pieņemot darbā, no jauna vajadzētu vadīt pilnīgi visiem, it īpaši, ja neizmanto EANG. Šobrīd tikai tiem, kam ir izmaiņas.

Ilva_O
CONTRIBUTOR ***

autors Ilva_O

@Anita Barbane vēl gribēju pārjautāt. Nekad nevilku izmaiņas ang atbrīvotajiem darbiniekiem, lai neizveidotos kādi pārrēķini. Bet tagad skatos - eang izmaiņās atbrīvotajiem programma piedāvā ar nākošo dienu pēc atbrīvošanas salabot iin uz "bez dokumenta" līdz pensijas datumam. (tad tas atrisina manu problēmu otrreiz pieņemot darbā bez ang programmā nesaglabājas pēdējā iin informācija, kas ir ar grāmatiņu) Tātad - vai atbrīvotajiem tā drīkst darīt, vai tas ir jādara pirms gala aprēķina?  

Sarmīte17
CONTRIBUTOR ***

autors Sarmīte17

Jā, lai reģistri aizpildītos automātiski pie atkārtotām darba attiecībām ar jaunajiem attiecību datumiem.

Diāna 11
CHAMPION *

autors Diāna 11

Bet tikai ar jauno attiecību datumiem!!!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām