Dace
CONTRIBUTOR ***

Personas kartiņas pievienotie faili - ierosinājums

autors Dace

Labdien!

Kad Personāla moduļa sadaļa Rīkojumi/Vienošanās tiek izveidots dokuments, kurš tiek arī izdrukāts un fiziski parakstīts, tā skenēta kopija tiek pievienota pie konkrētā dokumenta (rīkojuma vai vienošanās).

Dokumenti (darba līgumi, vienošanās) līdz Personāla moduļa ieviešanai savukārt ir pievienoti Personas kartiņu ārējos dokumentos.

Šādā gadījumā nav ērti pārskatīt personas vēsturi.

Būtu ļoti nepieciešams, ka visi pievienotie faili apkopjas vienā vietā - personas kartiņa sadaļā Ārējie dokumenti.

3 ATBILDES 3
Ieva Ēvalde
VISMA

autors Ieva Ēvalde

Sveika, @Dace !

Paldies par ierosinājumu, tas tiks nodots izskatīšanai.

Tomēr nākotnē iesakām pēc iespējas vairāk izmantot rīkus elektroniskai dokumentu izveidei un saskaņošanai, lai dokumentu drukāšana nebūtu nepieciešama.

 

P.S. Šobrīd Horizon ir iespējams apskatīt vienā sarakstā visus pievienotos failus - Sistēma > Administrēt > Pievienoto failu saraksts

Dace
CONTRIBUTOR ***

autors Dace

Paldies!

Darba līgumus un vienošanās par grozījumiem gan kādu laiku droši vien tomēr noformēs rakstiski.

Turklāt darba līguma parakstīšanu caur HoP būtu tā dīvaini organizēt - kamēr nav pieņemt darbā, nebūtu īsti korekti cilvēkam pieslēgt HoP.

Precizējošs jautājums ar domu pēc iespējas tikt vaļā no drukātiem dokumentiem - uz kāda dokumenta pamatveida jāveido saskaņošanas scenārijs rīkojumam un vienošanās?

Ieva Ēvalde
VISMA

autors Ieva Ēvalde

Parasti HoPā saskaņo, piemēram, piemaksas, prēmijas u.c. dokumentus, par ko citkārt veidotu rīkojumu. Tam pēc nepieciešamības izmanto Vienreizējās samaksas vai Brīvas formas pieteikumus.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām