Egils_KS
CONTRIBUTOR *

Personas kartīte dubultā

autors Egils_KS

Labdien!

 

Šodien trīs personas parādījušās dubultā un bija bez dienesta pakāpēm. Dienesta pakāpes pievienojām. Vai pats varu lieko dzēst ārā, jo apskatot abas vienādās personu kartītes info 1 pret 1

4 ATBILDES 4
Accepted solution
AndisN
CHAMPION **

autors AndisN

Man tā ir bijis, izskatā dublējas ailes, kad izskatā pievienota kāda kolonna ar informāciju, kas pavairo rindas (vizuāli), kā rakstīja @SantaJ 

Pamēģiniet kolonnas no izskata pa vienai noņemt, pārbaudīt (refrešot), un pievienot atpakaļ (izņemot vainīgo). Iespējams, ka nesapratām jautājumu, labāk jautājumam pievienot screenshot (ar slēptiem personu datiem).

Accepted solution
SantaJ
VISMA

autors SantaJ

Labdien!

Jūsu iestādē ir ierobežojums, kas liedz ievadīt vairākas personas ar vienādiem personas kodiem. Tas nozīmē, ka nav ievadītas 2 vienādas personas.

Noteikti sarakstā ir izlikta izskatā informācija, kas pavairo rindas (vizuāli). Kad "dublējošās" rindas tiks izņemtas no izskata, saraksts atkal sakļausies.

Nepieciešams apskatīt sarakstu un informāciju, kas šajā sarakstā ir izlikta izskatā.

Sazināšos ar Jums individuāli, lai rastu risinājumu.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Sveicieni, @Egils_KS !

 

Sniegtā informācija ir pārāk vispārīga, lai mēs varētu sniegt atbildi.

Egils_KS
CONTRIBUTOR *

autors Egils_KS

Labdien!

 

NBS Kājnieku skola Administratīvā nodaļa. Esmu Horizonā savā profilā un man uzrādās 3 kursantiem personas kartītes dubultā (1 pret 1). Kolēģiem dubultā neparādās. Sistēma to pati sapratīs un izlabos vai arī es pats drīkstu lieko dzēst ārā?

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām